Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen vírus terjeng már...

Milyen vírus terjeng már megint? 2024/01. ?

Figyelt kérdés

Álltalában nem vagyok beteges ,nagyon ritkán vág földhöz valami betegsèg.

De most valami olyan takonykór jelentkezett rajtam hogy egy hete nem tudok bemenni dolgozni.

Ez megint milyen járvány már?

Mit lehet ellene tenni?



jan. 12. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Nem kell minden évben megkérdezni, hogy milyen vírus terjeng! Szezonális influenza, December vége-Február vége, pont. Minden évben volt, és lesz is sok fertőzött beteg ilyenkor.
jan. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
A sok év végi zabálástól legyengül az emberek immunrendszere, év elején sokan ezért betegek.
jan. 12. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Infulenza legfőképp.

A covid bár most lecsengőben van, nekem azért sikerült összeszedni.

jan. 12. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én decemberben ezt a taknyos megfázást kaptam el, most meg hányós-hasmenéses vírust, de olyan durva volt, hogy fél nap alatt ki is száradtam tőle, infúzióra kellett kötni. Utálom a telet…
jan. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, 2-3 hónap és itt a meleg, az meg pikk-pakk!

Jó meleg nyarat jósolnak ez évre, egészséget kockáztatót, párásat!

jan. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
Kevés injekciót kaptál , ha nullát akkor azért ha csak 3at akkor azért betegeskedsz a klinikai trógerek szerint .... Télen hideg van az ember túleszi magát kalóriával a tea megkihozza a salakot .
jan. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!