Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lézeres körömgomba pusztítás...

Lézeres körömgomba pusztítás működött már valakinek?

Figyelt kérdés

Megőrülök már, mindkét lábamon a középső és a kisujj gombás. Már annyi helyi készítményt kipróbáltam, egy működött, már félig le volt nőve a köröm, amikor megszüntették a forgalmazását… Gyógyszeres körömlakkból is elhasználtam vagy 10 üveggel, reszelgettem, mindent előírás szerint, de csak még fertőzöttebb lett. Még az étkezésemen is változtattam miatta, de semmi. Gyógyszert nem szedhetek, szoptatok még, de nem akarom megfertőzni a gyerekemet is, ha egy fürdőszobánk van. Amennyi pénzt már erre költöttem, szerintem több lézeres kúra árát és semmi! Sőt, az a gyanúm, hogy már a kezemen is lehet!

Az egyik magánkórháznál csinálnak ilyet, azt írják, hogy a köröm teljes lenövéséig kell visszajárni, már komolyan belevágnék, de valahogy még senkitől nem láttam erről jó visszajelzést (meg rosszat se), pedig tutira csinálták már sokan.



febr. 27. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
A férjemnek is régen huzamosabb ideig fennállt a körmén. Végül csak az segített, hogy egy bőrgyógyász által felírt szájon át szedhetős gyógyszert szedett és mellette kente vmivel, amit szintén a bőrgyógyász ajánlott. Szerintem amígszoptatsz és úgy is szabad ezt a lézereset, próbáld ki, veszteni nem veszthetsz. Utána meg ha még mindig nem jó, úgyis a gyógyszer marad.
febr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezdésnek sokat segít, de önmagában nem elég. Ha egynél köröm gombás, akkor már gyógyszeres kezelés, ami segíteni fog. Nekem is az oldotta meg végül.
febr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*egynél több köröm
febr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szia, elmentél végül lézerre vagy sem? Ha igen tudnál adni valami visszajelzést? Köszi.
ápr. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!