Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Laboreredmény baktérium 1000...

Laboreredmény baktérium 1000 felett?

Figyelt kérdés

Viz. üledék automatával alatt 5 értékkel van a baktérium, ezért gondolom, hogy a vizeletben találtak baktériumot?!

Ami 1000 alatt lenne normális, nekem 1100, amit azért találok furcsának, mert mostanában nemi életet nem is éltem, és semmi kellemetlen érzést nem érzek mosdóba menet, nyilvános wc-ket sem használok


ha ennyire magas lenne a baktérium szám nem lenne ennek valami jele?

Egyáltalán ez a vizeletre értendő, vagy a szervezetemben van ennyi baktérium?


A szervezetben jobban eltudnám képzelni, mert kb 3-5 havonta van herpeszem is. De ha jól értelmezem ez az érték a vizeletre értendő.


márc. 7. 14:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha a vizeletben nézték, akkor érelemszerűen a vizeletre értendő. Ha nincsenek húgyúti panaszaid és nem vagy terhes, akkor semmi jelentősége nincs.
márc. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ezaz, hogy vizeletmintát is vittem, de nem egyértelmű az eredmény, hogy a vizeletre vonatkozik, vagy sem.


Így van felsorolva:

Viz. üledék automatával

Vörösvértest

Fehérvérsejt

Cylinder

Hámsejt

Baktérium


Én, most honnan tudjam, hogy a baktérium a vizeletre vonatkozik vagy sem.


Nem nem vagyok terhes és nincs semmi húgyúti panaszom ezért sem értem hogy ilyen magas.

márc. 7. 15:29
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez mind a vizeletre vonatkozik
márc. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy a vizeletre vonatkozik, ha nincs panasz nem kell vele foglalkozni,esetleg újat csináltatni, vagy tenyészteni, hogy tudd pontosan milyenek.
márc. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4:

Nem olyan kellemes a vérvétel, hogy panasz nélkül újat csináltassak. Ha lenne bajom nyilván, de nincs.

Egyébként is véletlen hagyta benne az orvos, már csak nyomtatás után nézte, hogy benne van az is,mondtam nem baj, úgysem volt még nekem vizeletminta teszt.


Hát most volt...

Amit nem értek hogy ilyen magas, ha nem érzek semmi negatívat.

márc. 7. 17:54
 6/11 anonim ***** válasza:
De most vizeletről beszélünk, nem vérvételről, azt akár viheted otthonról is, a laborban leadod és ennyi, nem hiszem, hogy ez akkora nagy probléma.
márc. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem lenne probléma, de a háziorvos sosem küldött még vérvétel nélkül laborba.

EZ a vizeletminta is csak véletlen lett.


Ha lenne panaszom nyilván visszamennék, de csak úgy kíváncsiságból meg ráérésből nem mennék újra a háziorvoshoz meg a laborba...

márc. 7. 21:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt természetesen te döntöd el, egyébként ez a kontrolláláson kívül, ha panasz nincs, akkor nem kell vele foglalkozni. Tőzegáfonya jó erre amúgy.
márc. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tea v kapszula
márc. 8. 10:41
 10/11 A kérdező kommentje:
? *
márc. 8. 10:41
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!