Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hpv vírus okozta szemölcs a...

Hpv vírus okozta szemölcs a nemiszerven ,hogy ismerhető fel?

Figyelt kérdés

Hol jelenik meg pontosan? Milyen szemölcs ,hogy ismerhető fel?! “Lógó” vagy nem?

Ha esetleg kijött a nemiszervnél az biztos hpv miatt?



márc. 8. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nezesd meg ezt otthon házilag nem fogod teljesen biztosan megállapítani
márc. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szemölcs lehet bárhol a testen, ha a nemi szervnél van, az sem feltétlen HPV, szóval most ne abból indulj ki, hogy ha szemölcs van ott, akkor az tuti HPV, mert nem feltétlen. Nézesd meg.
márc. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De ezt is egy normál bőrgyógyásznál megtudom nézetni? Köszönöm.
márc. 8. 23:10
 4/12 anonim ***** válasza:

Nőgyogyász. Ès ha a nemiszerven jön ki akkor igen szemölcs hpv ami a vèredben is bennevan borotválkozás közben figyelj oda ha elvágod akkor kifog jönni ottis.


A nőgyófyász kenettel ègeti le ami nagyon fáj de sajnos hosszadalmas idő mert visszajön ès attól függetlebül ha már nem lessz egy szemölcsödsem a véredben még benne lessz a hpv van akinek 2 3 èvig is. Ha nem lessz szemölcsöt akkoris gumival szeretkezz mivel hpv-s vagy akkor is ha nincs szemölcs. Anyám nőgyógyàsz.

márc. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Ez egy hülyeség! A vérében nincs semmi. Butaság ne írj!!! Ez nem herpesz!!!!. Bőrödben van és ha megsérted terjed. Jah és 99 % minden szemölcs hpv vírus okozza. Kézen, lábon, nemiszerven.
márc. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

De benne van a vèrbe sajnos elkaptam ès vèrvételben benne volt hogy mèg sajnos hápévém van. A nemiszervemen volt és elmentem nőgyógyászhoz ès igen fülpiszkálót nyomot valamibe amivel le égette de elsőre nem mult el ès rettebetesen fájt legszivesebben sírtam volna igen a borotválkozásra oda kell figyelni ha meg vágod vèletlenül a szemölcsöt akkor nekem pl kijött mellette mèg 1. És a szemölcs nem csak kívül lehet ha nem belül is amit alig érzel csak annit érzel van ott valami ès ha benyulsz ès eléred akkor az fáj. 4 jól írta...



Amúgy a testeden a szemölcs az más azt nem lehet a nemiszervhez hasonlítani mivel szemölcs nem szokott ott lenni az attól jön ki hogy szeretkeztèl valakivel guminèlkül ès hiába nem volt szemölcs a csávón attól mèg hordozhatta a hpv-t 3 hètig lappang. Ès az előváladèk bele kerül a juksziba akkor a nő is elkapta ennyire egyszerü. 5 hívj fel egy nőgyógyászt ès èrdeklődj utána. Úgy látszik te mèg ezekkel nem vagy tisztában.


Van HPV SZIFILISZ KANKÓ EZEK MIND BENNE VANNAK A VÈREDBE HA EGYSZER TRIPPER SŐT HA GUMINÈLKÜL OBOÁZÓL AKKOR FELVILÁGOSÍTALAK VAN OLYAN IS HOGY SZÁJ TRIPPER SZÓVAL FIGYELJ ODA MIT KAPSZBE..... JA A SZEMŐLCS NEM VÍRUS AZ EGY NEMIBETEGSÈG HPV-NEK NEVEZIK.........OKOS

márc. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Te az teljesen más az hogy mintát vesznek tőled és abban ki tudják mutatni. Tőled mintát vették érted! Nem a verkepben volt benne...... és ami a kezeden van véletlen megserted oda nyulsz a nemiszervedhez és ha ott meg tud tapadni jön os elő. Nem a vérében kering xD. Csak az a baj hogy az ilyenek miatt full mindenki hülyeséget ír a hpv rol. Kb amit te írsz az 30 évvel ezelőtti orvosi vélemény. Jah és elmesz WC re egy nyilvános helyen, és ha fertőzött kilincset fogsz meg és úgy nyulsz oda úgy is terjed.
márc. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Nem kell keverni a dolgokat! Szifilisz ,herpesz stb. Te ezekkel kevered a hpvt.

A hpv bőr és a nyálkahártyan tud megtapadni. És mivel , itt a lényeg!!! Bőr felszínén van így az immunredszer nem minden esetben ismeri fel!!!!! Érted!!! Ezért történik az hogy valaki tele van szemolcsel és egyik napról a másikra éltünk. Ez lehet 1 hónap vagy akár évek! Szóval neked kéne kicsit utána járni a dolgoknak és nem keverni és hülyeséget írni. Minden szemölcs ugyan abból hpv törzsböl van.

márc. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Értem köszi aszittem a vèrbe van benne.
márc. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Férfiként ,azért nőgyógyászhoz elég érdekes lenne elmennem,szóval??😂
márc. 10. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!