Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » HPV nem gyógyítható teljesen?

HPV nem gyógyítható teljesen?

Figyelt kérdés

Volt párom hűtlensége miatt kaptam el sajnos, lelkileg teljesen tönkretett.

Magas kockázatú típusra lettem pozitív.

Jelenleg is komoly kapcsolatban vagyok. Párom nagyon jól kezeli, de én akkor is egy fertőző nemibetegnek érzem magam, és ez teljesen megöli az intimitást és alapból az érzést, hogy ápolt vagyok. Mások fűvel fával csinálják óvszer nélkül, én egy emberrel tettem akivel 7 évig voltam együtt, mégis én vagyok aki szenved ettől.

Tényleg soha nem leszek már egészséges és normális?

Ez örök életemre fertőzhet ha éppen nem úgy áll az immunrendszerem?

Szedtem gyógyszert, immunerősítőt, vitaminokat, különféle hüvelyi készítményeket, vagyonokat költöttem már rá.

Az oltás is tervben van, de több százezer forint.

Egyébként az ér valamit?

Ha beadatom akkor nem tér vissza és teljesen mentes lehetek tőle?

Előre is köszönöm a válaszokat.



márc. 15. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, nem csináltam belőle ekkora problémát. Megműtöttek, utána nem is foglalkoztam vele. Köszönöm, semmi bajom nincs azóta sem.
márc. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hogy érted, hogy megműtöttek?

Nekem ezt nem mondták, mint opciót...

márc. 15. 23:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Méhszájsebet okozott, azért műtöttek.
márc. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kovetem. :( UGYANEZ
márc. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megsérteni, de pl. a YouTube televan olyan videókkal, ahol hiteles orvosok mondják el, hogy nem, nem leszel örökre fertőzött. Legelső lépés a Gardasil 9 oltás, ezt nem lehet és nem is érdemes megkerülni, anélkül barmikor újra elkaphatod (valószínűleg pont ez történik, folyamatosan újrafertőződsz). Ha kialakult a védettség, akkor ha az immunrendszered legyőzte a vírust, már nem fogsz újra megfertőződni. Vannak immunerősítőszerek is.
márc. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!