Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerda este belázasodtam,...

Szerda este belázasodtam, péntekig közel 39 fokos lázam volt. Torokfájás alig volt, megfazas szerű tüneteim voltak. Szombat reggelre ugy ébredtem, mint aki leégett a szoláriumban. Illetve ma reggel már erős viszkető érzés van a talpamban-->?

Figyelt kérdés
tenyeremben,feszit az egész kezem, próbáltam az eljegyzési gyűrűm felvenni de total be van dagadva. Mi lehet ez? Valakinek volt már hasonló? Kezdek megijedni.

márc. 17. 06:14
 1/2 A kérdező kommentje:
cefzil 500 mg antibiotikumot és cataflamot szedek.
márc. 17. 06:15
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Miért nem az orvosod kérdezted, aki felírta az AB-t? Mivel ezt szeded, gyanította szerintem, hogy bőrfertőzés is lehet, valamilyen baktérium.
márc. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!