Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől lehetett ez, amikor...

Mitől lehetett ez, amikor láas voltam? Valamiféle méregtelenítés?

Figyelt kérdés

Vasárnap dél fele elkapott egy olyan láz, mint még soha, mozdulni sem bírtam, este 7ig valahogy fent voltam, és aludtam vagy 14 órát, kicsit jobb lett reggelre. De a póló amiben aludtam rendkívül büdös volt, de furán, nem az az izzadtságszag, ami szokott, valami gyógyszer szerű. Mondjuk vettem be 2 lázcsillapítót, de szombat éjjel egy barátommal bepiáltunk, sör, bor, vodka, meg megettük fejenként egy ekit.

Lehetett ezektől, hogy a szervezet a vírussal együtt megpróbált megszabadulni ezektől a káros anyagoktól? Tegnap már nem volt ennyire büdös semmim, pedig akkor is volt még lázam.


márc. 19. 03:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Az ecstasy tablettában valamilyen új típusú pszichoaktív szer (valószínűleg katinon származék) volt, és ez a fura szagú izzadtság annak a következménye.
márc. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!