Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kifakadt, mit tegyek?

Kifakadt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Volt egy korábbi posztom, hogy valami van az ánuszom mellett. Folyamatosan követtem, a doktornő pattanást mondott és felírt bactroban kenőcsöt. Most elkezdett gennyezni, mit tegyek?

Itt vannak a képek kb időrendi sorrendben, hogy hogy alakult.

[link]

[link]

[link]

[link]

Mostmár jön belőle a genny, nyomkodjam? Ne nyomkodjam? Csütörtökre van időpontom sebészetre, de ha addig gennyezik akkor agyvérzést kapok. Azt se tudom miez, nem merem nyomkodni.



ápr. 23. 19:55
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Netről furunkulust találtam, börgyógyász a telefonba meg sipolyt mondott. Mi a fenét csináljak?
ápr. 23. 19:56
 2/33 A kérdező kommentje:
Annyit tudok, hogy biztos, hogy nem pattanás...
ápr. 23. 19:57
 3/33 A kérdező kommentje:
Ja igen, nem csak külsőleg érzem, belül is van egy kb borsónyi csomó, szinte közvetlen ez alatt.
ápr. 23. 20:03
 4/33 anonim ***** válasza:
86%
Menj orvoshoz. Teljesen ki kell üríteni, ami benne van (több gennycsomó), de te nem tudod megcsinálni, nem férsz hozzá. Ahogy a másiknál írtam, sebészet, vagy bőrgyógyászat. Sebészeten, csak a sorodat kell kivárni, hívd fel őket. Ne húzd az időt, mert akkor műtét is lehet belőle!
ápr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Akkor holnap bemegyek és majd látom! Köszi!
ápr. 23. 20:14
 6/33 A kérdező kommentje:
Addig mit tanácsolsz, mit tegyek? Nézzem, és törölgessem?
ápr. 23. 20:15
 7/33 anonim ***** válasza:
76%

A képet nem szeretném megnézni, de szerintem ne piszkáld, mert elfertöződik, inkább tarts tisztán zuhannyal óvatosan és szárítsd meg magad ott rendesen, papírtőrlővel.

A természet rendezi, ha kifakad, az jó, ürül, a sipoly is kb. erre szolgál.

ápr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
76%

4-es vagyok

Ha óvatosan szét tudod húzni esetleg kijön, de nyomkodni nem szabad, mert a környező szövetekbe is belenyomod.

ápr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Hát amúgy eléggé jön, kb magától.. letusolok utána megint ott lesz a pötty 2 perc múlva :/
ápr. 23. 20:22
 10/33 anonim ***** válasza:
76%
Elózó vagyok. Tegyél rá gézlapot, vagy valamilyen kötszert, valszeg a nadrág is ott tartja, nem kell ragasztani.
ápr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!