Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gyerekkoromban kaptam el ezt...

Gyerekkoromban kaptam el ezt a bőrbetegséget. Meg tudok ettől valaha is szabadulni?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban elkaptam apámtól egy bőrgombás fertőzést. Amióta az eszemet tudom meleg időben kijönnek rajtam ezek a narancssárga foltok, a hátamon leginkább. Gyerekkoromban ami elég rég volt, most 36 éves vagyok, azt mondta a bőrgyógyász, hogy ezzel együtt kell élnem. Kaptam rá egy nagyon büdös ecsetelőt amivel anyukám mindig átkent amikor szükséges volt. Mellesleg ezek a foltok nagyon viszketnek,ha kezeletlenek. A termék nemrég megszűnt nem tudom mit tudnék helyette használni.

A neve Csatellani sine fuschino.

Valaki tudna esetleg erre valami megoldást? Egy termékjavaslat, vagy ilyesmi? Ezzel tényleg együtt kell élni, vagy van valami megoldás amiről nem tudok? Köszönöm szépen előre is a választ.



ápr. 30. 10:07
 1/4 Metionin ***** válasza:
100%
Azóta nem voltál másik bőrgyógyásznál? Érdemes lenne elmenni, mert van egy csomó dolog, amire gyerekkorunkban azt mondták, ez van, míg mostanság már van rá gyógyszer. Anno a 90-esévekben anyámnak is gombás lett a lábkörme, adtak neki egy ecsetelőt és közölték, hogy ha nem hat akkor ez van, így marad. Pár éve meg egy tablettával teljesen kikezelték neki.
ápr. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Castellani oldatot ismertem, lábgombásodásra volt. Azt ajánlom, menj el bőrgyógyászhoz. Azóta sokat fejlődött a tudomány, ma már valszeg kezelhető a te problémád is, nem kell belenyugodni a több évtizedes megállapításba.
ápr. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen tervben van a bőrgyógyász.

Csak addig ameddig sikerül eljutni, gondoltam hátha van valami csodaszer ami segít ezen az állapoton.

ápr. 30. 10:28
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
Patikában tudnak ajánlani hasonlót, de a bőrgyógyászt ne hallgasd sokáig.
ápr. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!