Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet ez a torkomon?

Mi lehet ez a torkomon?

Figyelt kérdés

A garatomon pár hete észrevettem piros pattanásokra hasonlító pöttyöket. Ezekből a nyelvem tövében is eszrevettem néhányat és a hátsó fogaimnál az ínyemen. A mandulamon pedig mindkét oldalt 1-1 fehér pötty is van, ami lehetne akár mandulakő is, de nyomásra nem jön ki. Szóval ezért gondolom, hogy nem az.

Az elmúlt egy évben volt néhány szexuális partnerem, (3) ez utalhat valami nemi betegségre is? Sajnos nem mindig védekeztünk. Főleg orálisan nem.



máj. 23. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet idült mandulagyulladás van.

Nekem is az van és kb ilyen, ahogy leírtad. Csak nekem már nagy gennyhólyag is van.

máj. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Voltál vele dokinál? Mit javasolt rá?
máj. 28. 14:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Voltam.

Fogaszati gócom volt, azt kiszedték. Valószínű ez terjedt a mandulámra. Idült garatmandula gyulladásom van. Allandóan gennyes, ráment a légcsövemre szerintem, mert a nyakamtól, torkomtól a mellkasom közeméig fáj. Antibiot kaptam. Termeszetesen nem hatott. Ki kell venni a manduláimat is

máj. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Uhh jobbulást. Nekem szerencsére nem ennyire komoly.
máj. 29. 08:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet ciszta is
máj. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!