Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Rettentően félek,3 gyerekes...

Rettentően félek,3 gyerekes anyuka vagyok,ez valami autoimmun betegség lehet? Többi lent.

Figyelt kérdés

Pár hete kezdődött, rettentően izzadtam,folyton kivert a meleg,de ez más volt,mintha forróság lett volna.

Pár napja a kezemen,és lábamon jelentkeztek kiütések,az egész lábamon,de volt hogy elmúlt pár órára,aztán újra kijött.

Ezzel együtt jelentkezett reggelente inkább, nagyon erős fájdalom,csukló, térd,boka,ma reggelre be vizesedett a lábfejem is.

Tegnap délelőtt adtam a 2 évesre a cipőt,nem tudtam felkelni,annyira fájt mindenem.

Kiütések viszketnek,igyekszem nem vakarni.

Hétfő délelőtt megyek orvoshoz,de nagyon félek hogy mit fog mondani, gondolom lesznek kivizsgálások is.

Most is fájnak az ujjaim, csukló,boka,de nem annyira vészes mint reggel. Kérlek,nyugtassatok meg hogy semmi gond



máj. 25. 15:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem az orvost kérdezed?!
máj. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Mert hétfőre kaptam időpontot, Vajdasági vagyok,itt másképp működik.
máj. 25. 15:39
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Most azzal mire mennél, ha azt írnám:"Semmi gond"? Nincs más hátra, mint kivárni a hétfőt...
máj. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Én szívesen mondom, hogy semmi bajod, de nem értek hozzá. Akkor most jobb?
máj. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
51%

Lehet valami allergia, vagy bakteriális, vírusos fertőzés.

De van egy bizonyos autoimmun betegség, reumatoid arthitis vagy a sistemas lupus, ezek okoznak még hasonlót. Jól kezelhetőek. Nyugi nem halálos. De majd doki kivizsgálja🙂

máj. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm,bízom benne hogy valami más lehet. ❤️
máj. 25. 16:56
 7/32 anonim ***** válasza:
22%
Én kezdődő gyulladásokra tippelek. El kéne kezdeni méregteleníteni, főleg a májat mert akkor jönnek a bőrproblémák is. Szerintem erősen el van savasodva a szervezeted, azaz tele van méreganyagokkal.
máj. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
55%

Nem csak a máj miatt vannak bőrproblémák. Nekem 7 hónapja tart az idült mandulagyulladásom.

Állandóan viszketek, kb borsónyi, de nm ritkán nagyobb gyulladások lesznek a testemen.

máj. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
36%
Ha rám hallgatsz, folyamatos méregtelenítéssel visszafordíthatod a folyamatot, feleslegesen ne járj orvosokhoz, ne tömd az amúgy is mérgező "gyógyszereket".
máj. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Pontosan,én is így vagyok vele,hiszek abban, hogy megfelelő táplálkozás, egészséges életmód,és felfogás segít mindenen.

Mostanában túl sok volt a stressz,nem a gyerekek miatt,hanem olyan dolgokkal kellett szembe néznünk,amire nem is gondoltunk.

Én korán elvesztettem a szüleim, még gyerek voltam,azt láttam , hogy délelőtt délután jött a mentő,és egy csomó gyógyszert kellett szedniük..

Bízom benne, hogy jobban leszek pár napon belül

máj. 25. 17:13
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!