Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Probitokium (pl Normaflore)...

Probitokium (pl Normaflore) vagy Activia? Ugyanaz a hatóanyag? Egyformán használ?

Figyelt kérdés
Ha egy hónapja minden reggel vagy kefírt vagy activiát ettem, akkor most hogy antibiotukimut szedek, kell valamilyen probiotikus készítményt szednem hozzá, vagy elég ha folytatom az activiát?
2010. nov. 4. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Közel sem ugyanaz. Az Actívia kész átverés show...

Ha az antibiotikumtól rossz a gyomrod, kell a Normaflore. Ha nem rossz, akkor is ajánlják mostanában. Én 33 évig megvoltam nélküle, de most én is kaptam. Nem érzek semmi különöset.

2010. nov. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tőlünk nyugatabbra már nem is hirdethetik jótékony hatásúnak az Activiát, mert nem sikerült bizonyítani vele kapcsolatban semmit. Tök átlag joghurt.


Normaflore pedig nagyon jó. Én is szedtem vírusos betegség után és tényleg gyorsabban jött helyre a gyomrom. Van aki napi szinten, kúraként használja.

2010. nov. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ravic válasza:
Én maradok a joghurtnál és nem mesterséges. Az a fontos, hogy mennyi baktérium marad életben a gyomrodban. Amit a joghurtban nyelsz le az tovább ellenáll a gyomorsavnak.
2010. nov. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!