Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Már 2 honapja hullik a hajamvé...

Már 2 honapja hullik a hajamvérvételt csináltak ami nem mutatott ki semmit és a hormon vizsgálat után is csak annyit mondtak hogy valoszinü ételtöl van vagy a sampontol! Mitöl hullhat még a hajam? Irtak fel por vitamint de ugyanugy hullik a hajam!

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Gyulladástól( fog,hugyutak,izület, petefészek,)

Vashiány

pajzsmirigyrendellenesség

allergia

2010. nov. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A fogamat most csinálták meg de már a másik fogam fáj is!A menstruáciom nem jött meg már 3 honapja mert a fogamzásgátlo szedését abbahagytam de terhes nem vagyok mert tesztet csináltam és védekezünk is!
2010. nov. 6. 20:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez mindenképpen allergia lesz szerintem, ha más tünet nincsen.
2010. nov. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor Te is tudod,hogy belül kell rendet rakni és nem fog hullani.
2010. nov. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
NEkem a manduláim okozták a hajhullást, így 31 évesen kivetettem őket. Hálistennek megszűnt a hajhullás. Nem szokott sokszor begyulladni a torkod ha hideget iszol?
2010. nov. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem vettem még észre nem figyeltem meg de köszönöm a tanácsot majd odafigyelek erre is
2010. nov. 9. 17:25
 7/7 anonim ***** válasza:
A hajhullás lehet gyulladástól,ahogy fent írták(bár akkor inkább gócos)lehet tápanyag hiánytól(ásványi anyagok,vitaminok!)okozhatják a finomított,cukros ételek,és okozhatja hormonzavar is.Ami indulhatott a fogamzásgátlótól...emellett fontos a hajnak az elegendő vízivás,máskülönben hajlamos a fejbőrből és a hajhagymáktól elvonni a vizet,és a vérkeringés elősegítésére a szabad levegőn mozgás(és egyáltalán a sport)A sampon pedig legyen minél kevesebb összetételű,minél természetesebb,ha lehet,hogy ne terhelje pluszban a hajat.
2010. dec. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!