Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ma valaki leköpte a táskám,...

Ma valaki leköpte a táskám, és én belenyúltam. Lehet tőle valamilyen komolyabb bajom?

Figyelt kérdés
Nem kamukérdés,tényleg érdekel!
2010. nov. 10. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
a hipochondriát leszámítva elég kicsi rá az esély, főleg, ha nem sebes a kezed és lemostad.
2010. nov. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem nyúltál utána a szádba, orrodba kézmosás nélkül(feltételezem, hogy nem), akkor sztem nem lehet komolyabb bajod még akkor sem, ha esetleg neki pont valami fertőző betegsége volt.
2010. nov. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
suliban történt mi? gusztustalan állatok akik állandóan köpködnek
2010. nov. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dr. Dav ***** válasza:

hihetetlen mik vannak...

na de a lényeg, amit mások is leírtak, ha nincs nyílt seb a kezeden és nem nyúltál kézmosás nélkül szemedhez vagy testnyílásodhoz, akkor a fertőződés esélye gyakorlatilag 0.

2010. nov. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod tőle.Viszont ha írtózol az ilyenektől akkor Dm,Rossman lehet kapni 600ft-t kézfertőtlenítőt ami elfér a táskásban . Uátan jobb lesz. Én is ezt csinálom :)
2010. nov. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!