Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől kezdődik a nem egészsége...

Mitől kezdődik a nem egészséges folyás?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 17 éves lány vagyok és már egy ideje olyan folyásom van, ami elég kellemetlen szagú! A barátommal fél éve vagyok együtt, de nem feküdtünk le még egymással, de természetesen már hozzámért..Lehetséges, hogy ettől? Továbbá a köldökömön is észrevettem, hogy jön ki belőle valami:S:D Ennek is elég érdekes szaga van! És piros is a köldököm.. Ezeket máshol nemigen merem megkérdezni, ezért tettem fel itt a kérdést!! Egész délután a google-t bújtam, találtam egy olyasmit, hogy alhasi problémák kisérője is lehet.. Az lehetséges, mert elég sokat voltam felfázva, meg ilyesmi.. Szerintetek? Egy barátnőm azt mondta, hogy ez teljesen természetes, ne foglalkozzak ezzel.. De ez elég kínos, ha valaki közel jön hozzám, lehetséges ők is érzik:S Segítsetek! üdv Virág
2010. nov. 10. 15:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Leginkább valamilyen gombás fertőzésnek tűnik, amely már igen elhanyagolt állapotban van. Minél előbb érdemes egy nőgyógyászt felkeresni. A fertőzés terjedése akár komolyabb problémákat is okozhat(meddőség stb.). Nem kell betojni a dokitól.
2010. nov. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!