Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hurutos köhögésnél miért nem...

Hurutos köhögésnél miért nem tudom kiköpni a váladékot! Egyből öklendeznem hánynom kell? MIT CSINÁLJAK?

Figyelt kérdés
Nem tudok köpni, mikor már kicsit is érzem a torkomon a váladékot, máris hánynom kell. ( a párom szerint ez nem normális)
2010. nov. 22. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre az orvosok az ambroxolt szokták javasolni (köptető), ami recept nélkül kapható és nem drága. Ha ezt szeded, hamarosan felszakadozik, és nem okoz gondot a váladék kiköpése.
2010. nov. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz kérdezd meg vagy hívj fel ügyeletet.egyébként nekem nagyonsokszor van légcsőhurutom és énsemindig köpömki.pár én konkrétan köptetőt kaptam rá és attol hánytam
2010. nov. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
:)) ha nem tudod kiköpni, simán nyeld le, nem lesz tőlle semmi bajod, az csak egy kis gyulladt szövet, semmi több, gondolj arra hogy a saját gyulladásba elhat sejtjeid azok és akkor talán nem fogsz tőlle undorodni és nem fog hányigert okozni és talán ki is fogod majd tudni köpni
2010. nov. 27. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!