Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a legérdekesebb, legborzasz...

Mi a legérdekesebb, legborzasztóbb, vagy legkülönlegesebb betegség, amiről valaha is láttál, hallottál?

Figyelt kérdés
Csak érdekel. Ilyenekre gondolok, mint pl. Lychantrópia.
2010. nov. 29. 19:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
www.rotten com
2010. nov. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kösz nem.:) Nem undorodni akarok, hanem érdekességeket hallani. A rotten.com amúgy sem betegség.
2010. nov. 29. 19:19
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Lesch Nyhan szindróma. Egyetlen enzim defektusa miatt alakul ki, és öncsonkító magatartással jár. A betegek teljesen szétharapják a szájukat, lerágják az ujjukat..

Szerintem elég durva:S


De amúgy nagyon sok érdekes, durva, különleges betegség van. De legutoljára ez ragadt meg, mikor tanultam róla.

2010. nov. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Jöhetnek még.
2010. nov. 29. 19:43
 5/16 anonim ***** válasza:
Anencephalia nyert nálam legborzasztóbb kategóriában. Bár tény, hogy magának a gyereknek nem fáj, mert nincsenek érzőneuronjai, meg valószínűleg nem is fog fel semmit, ellenben a szüleivel...
2010. nov. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Elnézést, ezt most rosszul fogalmaztam meg, nem rézőneuronjai nincsenek... mindenesetre tudtommal nem nagyon fog fel semmit kívülről.
2010. nov. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hallottam egy nőről, aki senkinek sem ismeri fel a hangját, még a saját gyerekeiét sem, egyetlen kivétel van: Sir Sean Connery hangja. Szerintem ez elég durva!
2010. nov. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Most olvastam egy olyat, hogy idegenkéz szindróma. az illető nem használta a kezét, pedig volt neki.


[link]

2010. nov. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Neglect szindróma

Progeria

2010. nov. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Van olyan is, hogy egy enzim defektusa miatt nem uroporfirinogén III, hanem I keletkezik, és felhalmozódik a fogakban, amik emiatt UV fényben vörösen fluoreszkálnak.
2010. nov. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!