Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megfázásos, influenzás tünetek...

Megfázásos, influenzás tünetek ellen mik a legjobb csodagyógyszerek? Érdekel minden megoldás, nem csak patikában kapható gyógyszerek.

Figyelt kérdés
ma reggelre jött ki nálam nagyon erősen, fejfájás, fáradtság, láz, didergés, gyengeség, torokfájás, orrdugulás, a fülemre is ráment...kb két nap alatt kellene magam kigyógyítani belőle, ugyanis keddtől három napon keresztül csak utazgatni és vizsgázni fogok...jelenleg egy 10 perces sétát is alig bírok megtenni a szüleim háza, és a párom között...segítsetek légyszi! :(
2009. jan. 17. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Napi 500 mg-os c vitamin, neo citran por, sok folyadék. ezek együttes használatával én 3 nap alatt rendbejöttem. már az első nap, amikor c-vitaminnal meg a neo-val bombáztam magam, jobban voltam, aztán fokozatosan enyhült, míg 3 nappal később teljesen meggyógyultam.

bár te ahogy írod, nagyon betegnak tűnsz, főleg hogy a füledre is ráment. erre már nincsenek csodaszerek: fülgyulladással menj háziorvoshoz!

2009. jan. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

GYÓGYSZER egy van: interferon. Nem árulják, mert ez tényleg igazi gyógyszer, és túl jó.


Megfázásnál emiatt CSAK C vitamint érdemes használni. Sokat, és lehetőleg természetest.

2009. jan. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én Echinacea-t szoktam szedni, az olyasmi, mint a Béres-csepp, immunerősítő. Sok fokhagymát érdemes még enni, annak baktérium- és vírusölő hatása van. És persze amit még előttem mindenki leírt: sok-sok folyadékot inni!
2009. jan. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Eninővér ***** válasza:
Szia! Remélem, azóta meggyógyultál! :-) Megelőzésként tudom ajánlani az oscilococcinum-ot, heti 1x.Ha mégis hasonló tünetek jelentkeznének, akkor napi 2-3x.Ezenkívül a c-vitamin+propolisz is jó.A saridon pedig lázcsillapító, gyulladásgátló hatása mellett koffein tartalma miatt "feldob", hogy ki tudj kelni az ágyból.Jó egészséget!
2009. jan. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :) kicsit jobban vagyok azóta, de szeretném megelőzni a következőt, vagy azt hogy visszatérjen :)
2009. jan. 24. 10:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Influenza megfázásra:

Én teázni szoktam.

6deci vízbe lökök 2 citromfű és 2 kamilla filtert, amikor lefőtt, mézzel és citrom levével ízesítem. Egész nap ezt iszogatom, vagy ha érzem gáz lesz, már előtte este.

2009. nov. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!