Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Letakarjátok a közös wc...

Letakarjátok a közös wc deszkáját wc-papírral? Ha vki nem, az miért nem?

Figyelt kérdés
Kollégiumban lakom, hatunkra van 1 wc. A többieknek a wc-ben van 1 közös wc-papír kitéve, én egyedül külön wc-papírt használok, mert nem tudtam beleszállni az ilyen-olyan ízű-szagú-színű közösbe pénzügyileg, jó nekem a tescos is. Viszont mivel már hónap óta össze vagyunk zárva az időnk jelentős részében, feltűnt, hogy a közös wc-papír, amit 5 fő használ, lassabban fogy el, mint az, amit én egyedül használok. Na igen, de én állandóan lepapírozom az ülőkét minden használatnál. Lányok vagyunk mind a hatan, tehát még azt se lehet mondani, hogy a fiúk a pisiléshez nem használnak papírt. Nyilván nem kérdeztem meg senkit, meg nem is lestem be senkihez, így tippelni tudok, hogy akkor ezek szerint a többiek nem terítenek? Mert az is biztos, hogy nem állva pisilnek-kakálnak hónapok óta. Nem félnek, hogy elkapnak vmit? Egyáltalán mit lehet egy ilyen wc-n elkapni? A gombát tudom, azért terítek, de sokszor olyan mocskos, meg le van csöpögtetve, hogy ha abba vki beleül, annak csak gratulálni tudok.
2010. dec. 12. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem terítem le, hanem nem ülök rá. Gazdaságosabb és gyorsabb megoldás...
2010. dec. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De ezt egy kollégiumban, ahol hónapokig, évekig laksz, mindig meg lehet tenni? Mert egy áruházban, ahol vagy pár órát, aztán mész haza és letelepszel otthon a sajátra, a tisztára, az is más.

De mi itt lakunk, és sokszor van hasmars, ez-az, sose üljünk le? Ki bírja azt?

2010. dec. 12. 21:40
 3/5 anonim válasza:
Hát én ugyan nem kollégiumban, de pl Árkádban vagy más bevásárlóközpontokban le szoktam teríteni, ott úgyse én fizetem a papírt... De állva is ki lehet bírni, csak nagyon megfájdul a lábam :S
2010. dec. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sehol sem ülök rá, csak itthon. De csak pisilésnél. Ha nagyobb a dolog, akkor lepapírozom. Így lettem tanítva, és így higiénikus szerintem.
2010. dec. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha csak ti használjátok, akkor egy idő múlva lehet tudni, kinek milyen baja van, (mindenkit elzavarsz kivizsgálásra, hepatitis szűrésre :)

utána veszel domesztoszt, és szépen lesikálod vele a wc-t, ülőkét, mindent, mondjuk hetente

semmit nem fogsz elkapni tőlük, ha amúgy egészségesek

2010. dec. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!