Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Orbánc elkaphatjuk? Lentkifejt...

Orbánc elkaphatjuk? Lentkifejtve kérlek segí_tsetek

Figyelt kérdés
nagymamám lába orbáncos most karácsonykor voltunk nála ettünk is ittunk is és elégsokat voltunk vele... elkaphatjuk mi is? a kislányomat és engem is azóta ráz a hideg és rossz a közérzetünk ez lehet az orbánc miatt?? lehet hogy lappang bennünk valami? vagy ez az orbánc lehet? mit csináljak???
2010. dec. 30. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, gyorsan terjedő fertőző betegség, ami hidegrázással és lázzal kezdődik. Én holnap a gyerekkel együtt elmennék a háziorvoshoz. Nagyon sajnálom nem akarlak megijeszteni, de jobb a nagyobb bajt megelőzni.
2010. dec. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

és az orvos mit tud tenni???

honnan tudja megállapítani hogy ez tényleg az?

2010. dec. 30. 18:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Sztem aranyos

[link]

2010. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első voltam. Elmondod neki hol voltatok, kivel érintkeztetek. Van e már valamilyen bőrelváltozás rajtatok. Annak nem tudom mennyi az ideje, hogy kijöjjön, vagy megmutatkozzon. Egyébként legjobb esetben csak megfáztatok. Az orbáncot penicillin injekcióval gyorsan meglehet gyógyítani.
2010. dec. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :D
2010. dec. 30. 18:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!