Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A mononukleózis hogyan fertőz?

A mononukleózis hogyan fertőz?

Figyelt kérdés
Kb 5 éve volt monom, az első csókom során kaptam el. A mostani barátommal még csak 3 hete vagyok együtt, de hirtelen belázasodott (39,2) izomfájdalomra és fáradékonyságra panaszkodott. Félek, hogy esetleg tőlem, mint vírushordozótól kapta el. Lehetséges ez, vagy a betegség abban az időben fertőzött csak, amikor nekem is tüneteim voltak?
2010. dec. 30. 23:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ilyenkor már nem fertőz!!! Csak a betegség még tünetmentes időszakában (lappangási idő), illetve az első 2-3 hétben.


Ne aggódj, már ezer éve meggyógyultál! Nem lehet még egyszer elkapni.

2010. dec. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

5 év elteltével már nemvalószínű h fertőző vagy.

sztem ő egyszerűen csak beteg lesz, most van vmi vírus

2010. dec. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Boda Sándor ***** válasza:
0%
Nem akarok rá cáfolni de a mononukleózis vagy csók de mondják ejstenbárnak is nagyon sunyi szemét vírus és egy professzor nekem erről vad dolgokat mondott ami nem publikus!Szóval szerintem simán fertőz ja és egy idő után mutálódik és tud galibát okozni!A hagyományos orvoslásba nem csinálnak vele sok mindent szerintem menj el egy jó alapos magán ki vizsgálásra a barátoddal!Egyébként van rá gyógy mód de az megint nem publikus!Mint sok minden ami jó!Én egy orvos barátomtól kaptam és másra szedtem ,azt mondta mert meg kérdeztem,hogy a csók vírust is ki végzi könyörtelenül!De ezt ne várd tőlem kutakodj nyitott orvosoknál!Ne ijedj meg nem itt a vég csak szerintem kell vele foglalkozni!
2011. jan. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Előző kedves! Butaságokat hordasz össze nagyon nagyon! Ezt nem publikusan írom:)

eüs

2011. jan. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Boda Sándor ***** válasza:
Sok minden nagyon bután hangzik pl az is,hogy a vörös iszap rádió aktív meg,hogy a visz ér a szervezet réz hiánya,de sorolhatnám!Akitől pl a mononukleózist tudom az egy nem mindennapi professzor aki az előző páromat úgy mentette ki a rákból (rossz indulatú)Hogy az órvosok egy esetleges dúrva kaszabolás után sem mondtak semmi biztatót műtét nélkül 2 hónapot adtak !Nem hagyott magának még kemót sem adni nem hogy műtétet!Aztán jött a prof!Ennek 10 éve!Köszöni jól van!Tudom tudom szerencséje vólt!!Én szeretek az ilyen buta emberekre figyelni!Még ha én is azzá válok közben!El tudom képzelni mit szóltál volna ha le írom mit mondott a mononukleozisról!!!!De ezért jó ez a fórum meg ismerjük egymás véleményét!Köszönöm,hogy válaszóltál!Szép estét!
2011. jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Írd le kérlek mit tudsz én kíváncsian várom! Csak legyen szakmailag hiteles és igényes! Semmi újnak nem vagyok az ellensége.

És a prof nevét titulusát is légy szíves. Köszi!

2011. jan. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyébként a visszér a vénákat jelenti magyarul. Amit te írni szerettél volna az a visszér tágulat.
2011. jan. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Boda Sándor ***** válasza:
Én azt javaslom neked kutakodj egy kicsit!Én senkit semmiről nem akarok meg győzni!Főleg nem bizonygatni tudományosan !A következő kérdésed meg az lesz te orvos vagy? Mert ezek az infók csak úgy vannak ám dedikálva!Beszélj orvosokkal!Aztán vond le amit gondolsz!A prof nevét adjam meg valakinek akinek az emailja sem publikus! Én kiszáltam !Mint ahogy ő is már nem az órszágban praktizál egyébként a keleti orvoslásban is jártas! Van ilyen több itt is, keresgélj!!
2011. jan. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na ennyit a hitelességről!
2011. jan. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves Boda Sándor!


Köszönöm a nem túl építő jellegű hozzászólást, lényegében SEMMIT nem tudtam meg, mert nem publikus... tényleg hálás vagyok, hogy elvettél súlyos perceket az életemből azzal, hogy válasz reményében végigolvastam a kommentárjaidat.

Mellesleg ajánlom figyelmedbe a helyesírási szótárat! (órvos, dúrva, órszág - csak hogy a kedvenceimet említsem)

2011. jan. 3. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!