Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A herpeszvírust valahogyan el...

A herpeszvírust valahogyan el lehet pusztitani az immunrendszerből?

Figyelt kérdés
folyamatosan herpeszes vagyok úgy 3hetente kijön és vagy 2hétig tart nekem mindegy hogy mivel injekció vagy tabletta vagy bármi csak ne jöjjön ki többet mert ha elmúlik a heg ott marad
2011. jan. 2. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:

sehogy.

annyit tehetsz, hogy erősíted az immunrendszered, hátha akkor nem jön ki annyiszor.

2011. jan. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van egy Hepavír nevű kapszula, szedd azt. Erőssiti az immunrendszert. És szedjél még foghagyma drazsét, vírus és baktérium ölő egyben.
2011. jan. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nem nagyon van még rá semmi :S

Nekem szilveszter reggelén jött ki :S egymás mellé 2 felül pattanás... utcán nem voltam azóta XD

2011. jan. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos nem lehet, valamennyi mindig marad. Ha jó állapotban vagy, erős az immunrendszered, nem kerekednek felül. Ha azonban valamiért meggyengül, előbújnak a kis disznófülűek és kellemetlenkednek. Aki volt már bárányhimlős (és ki nem volt az), annak bizony évtizedekig ott csücsülnek a herpeszvírusok a szervezetében. Aztán egyszercsak pl. övsömört okoznak.
2011. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
NEM voltam bárány himlős és 17 vagyok
2011. jan. 2. 22:04
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem voltál? Sebaj, a herpeszvírus cseppfertőzéssel is terjed, szóval neked is nyugodtan lehet belőlük. Szervezet-függő, hogy mikor milyen panaszt, betegséget okoznak.
2011. jan. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Itt azt ígérik,hogy megszabadítanak tőle:

[link]

2011. jan. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De azért ott van a kulcsszó, hogy "akár", tehát nem biztos. Ráadásul semmi sem garantálja, hogy mégegyszer-kétszer ne lehessen elkapni.
2011. jan. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
rush toxikodendon. nekem bevált, homeopátiás, patikában árulják. nekem is nagyon sűrűn kijött, most meg csak ha nagyon beteg vagyok. kb évi 2x. azt túlélem.
2013. nov. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!