Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van most valamiféle vírus?

Van most valamiféle vírus?

Figyelt kérdés

Megy a hasam, görcsöl, hányingerem van és a barátnőmnek is hasonlóak a problémái. Rossz étel vagy vírus lehet??


20f


2011. jan. 12. 08:07
 1/3 anonim válasza:

Sajnos igen vírusos járvány van,többnyire hasmenés,hányás,hőemelkedés formájában.Tele vannak az orvosi rendelők most ilyen típusú betegekkel.


Hasmenésre otthon széntabletta,hányás ellen B6 vitamin és jó sok tea.Tanácsos diétázni kicsit.


Akor kell orvoshoz menni ha láz is van vagy a hányás,hasmenés nem múlik el 4 nap után.

2011. jan. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Calici vírus van.Nekem szerencsére 1 napig tartott a hasmenés,felhívtam a dokimat(gastroenterológus) hogy mitől lehet,és ő mondta hogy calici vírús van.
2011. jan. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én kb tegnap éreztem hogy valami nincs rendben, de most elég rosszul vagyok már, remélem nem tart sokáig.


Köszönöm a válaszokat!

2011. jan. 12. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!