Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hónapok óta nem hagy aludni....

Hónapok óta nem hagy aludni. Ez ilyen erős megfázás, vagy inkább allergia lehet?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja minden hajnalban arra ébredek, hogy iszonyatosan folyik az orrom, emiatt alig alszom már ki magam, mindennap sokkal ingerültebb vagyok. Ilyenkor az egyik orrlukamból folyik, a másik rendszerint el van dugulva. Mi lehet az oka? Van most valami allergia, vagy vírus a levegőben? Már gyógyszereket is szedtem, nem hatott, kitettem a szobából a gyapjú ágyneműt és másikra váltottam, hátha az, de nem. Ugyanúgy maradt. Följebb tettem a fűtést, hátha a hajnali hideg miatt, de 25 fokban is ugyanez. Naponta kb 20-30 papírzsebkendőt fújok el és reggelenként folyamatosan tüsszentési ingerem van. Valaki tudja mi lehet ez, vagy tud valami jó tanácsot? Előre is köszönöm, sokat segítene.
2011. jan. 12. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Rajtad egy orvos segítene. Látatlanban ő sem tudja eldönteni, mi a bajod, nem hogy amatőrök.

Szerinted nem gáz nem orvosok netes véleménye alapján kísérletezgetni magadon?

2011. jan. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

kedves "amatőr"!

nem szemrehányást kértem, hanem segítséget. hátha valakinek hasonló van és tud okosat mondani.

2011. jan. 12. 17:44
 3/3 marcipanfelho válasza:
Hát én allergiás vagyok sok mindenre, köztük a parlagfűre és a legtöbb embernek pl. reggel vagy este szokott durván kijönni (persze azon kívül hogy kimegy a szabadba a pollenes levegőre). Én sokszor járok így hogy felkelek és iszonyatosan rossz az orrom....
2011. aug. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!