Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ezek milyen betegségnek...

Ezek milyen betegségnek lehetnek a tünetei? S:

Figyelt kérdés

apukám 45 éves ... éjjel nappal dolgozik.

ma találkoztam vele, és nagyon rossz bőrbe van .. :S

Azt mondta h rendszeresen zsibbad a bal karja és az egész oldala , és szúr a szíve ...

nagyon félek h vlmi komoly baja van ...

ezek milyen betegségnek lehetnek a tünetei ?:(

17L


2011. jan. 15. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
szívroham lesz ebből, nem vicc...
2011. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Béresné Juhász Gabriella ***** válasza:

Komoly baj van igen, de csak azért, mert éjjel nappal dolgozik. A szív az nem szúr, amiket írtál azok mozgásszervi problémára utalnak, ez lehet túl sok, vagy túl kevés mozgás miatt is. Ha ennyit dolgozik valószínűleg rendszertelenül táplálkozik, nem pihen eleget, nem figyel magára eléggé, és az immunrendszere is legyengült, és még az is lehet, hogy idegeskedik. Ezekre kellene választ keresni és megoldást is.

Ha nem tud kikapcsolni, akkor is szakítson időt önmagára, stimulálni is lehet immunrendszerét omega 3-al vagy Guaranával. Üdv Bejuga

2011. jan. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Infarktusos előjelek - nem játék - azonnal menjen és végeztessen egy EKG-t !!!!!!
2011. jan. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Infarktusra gondoltam, de nem mertem leírni. Menjetek KÓRHÁZBA !!!!! Ha lehet még ma!
2011. jan. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valoban mar maga a zsibbadas errendszeri problema, de mar a szuro fajdalmak is jelzik, hogy a szivvel lesznek problemak, mint elottem is irtak.

Nincs olyan, hogy ejjel-nappal dolgozik, mivel az emberi szerkezetet sem lehet tulterhelni, pihenesre van szuksege.

Surgosen forduljon orvoshoz!

2011. jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

azt mondta , hogy ö nem megy orvoshoz mert nincs ideje ... 20percen keresztül könyörögtem neki h menjen el ...


nemtudom mihez kezdjek ... nagyon félek :S

2011. jan. 15. 22:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lehet neki ecsetelni,hogy vagy kardiológia,vagy egy bizonyítvány ,amit már nem ő fog elolvasni.Nyáron halt meg egy ismerődöm 48 éves volt.Ugyan ezek a tünetei voltak,aztán egyszer lefeküdt aludni,majd elfelejtett felkelni.Álmában leállt a szive (koronáriás elzáródás).
2011. jan. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!