Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elkapart Himlő, meddig marad...

Elkapart Himlő, meddig marad meg? Himlő az első naptól mikor pötty, hólyag van, hanyadik nap tünnek el teljesen úgy hogy egy sem marad szinte meg?

Figyelt kérdés
eljesen elvagyok keseredve még ilyen az arcom utca kilőve!
2011. jan. 17. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Elkapart himlő sokéig megmaradhat sajnos.Én 26 vagyok és gyerekkoromban voltam bárányhimlős talán böli vagy oviba és még mindig van egy a homlokomon,egy kis lyuk,de nem zavar.
2011. jan. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
orokre ott marad
2011. jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem 30 éves koromban volt bárányhimlőm, 3 és fél hét táppénz, és utána a sebek még majdnem 1 hónapig megvoltak. 46 kiütés volt csak az arcomon.

De nagyon tanulságos volt, mert azóta smink nélkül is gyönyörűnek érzem magam, pedig előtte önbizalomhiányos voltam. :)

Egy a fontos: ne vakard, mert akkor megmarad. És akkor is, amikor más sebes lesz, és a seb beleakad valamibe és lejön. Szóval azt sem lehet leszedni.


Utca persze hogy kilőve, hiszen baromi fertőző vagy. Ha már nagyon nem bírod otthon, sötétedés után 8-9 körül menj sétálni, úgy nem lát senki. Én is azt csináltam.

2011. jan. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Nekem is kb 40 seb van az arcomon,bizakodom h múlik csak lassan!
2011. jan. 18. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!