Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a legjobb gyógyír a nátha,...

Mi a legjobb gyógyír a nátha, torokfájás ill. az influenza ellen?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel vírusos így: meleg tea, pihenés, vitamin!

Mellesleg én a napi egy grapefruit 2-3naranccsal kombinációt szeretem!

2011. jan. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok C-vitamin! Amikor beteg vagy 500mg-osat szedj! Megelőzésként minden nap,amikor nem vagy beteg 200mg!
2011. jan. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Savanyú káposzta. Lehet venni kisebb fejeket, azok gyengébbek és finomak nyersen is.

Rengeteg folyadék, hogy kimossa a szervezetedet.

Jó forró húsleves. :)

Izadni a takaró alatt!!!

2011. jan. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2011. jan. 18. 19:32
 5/8 anonim válasza:

A nátha, meghűlés egyik legjobb megelőzési módja, ami már évek óta bevált a családomban:

Csipkebogyó teljes termést összetörsz, beáztatod testhőmérsékletű vízbe és állni hagyod egy pár órát. Leszűröd és megiszod. Én úgy szoktam, hogy reggel elkészítem, azt megisszuk este és este elkészítem, azt megisszuk reggel.

A másik, ami bevált nagyon a kékjód cseppek és a ginzeng ampulla (ez egy gyökér kivonat). Ezeket is megkapod bioboltban. Figyelj, hogy a ginzengből a 4 vagy 6 éves gyökérből készültet vedd, mert a többi keserű nagyon:)

A ginzenget csak kúraszerűen szedd, ne folyamatosan.

A kékjód pedig, azt hiszem bioaktív kékjód+ a neve sokáig szedtem, de egy üveg elég volt fél évig vagy valahogy így.

Garantáltan elkerülnek a vírusok:)

Vigyázz magadra

2011. jan. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. jan. 20. 11:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ami eddig legjobban bevált, 1-2 nap alatt elmulasztotta mindig: Tömény itallal (nem sokkal, csak egy korttyal; pl.whiskey, pálinka) gargalizálok, majd lenyelem. Ez segít a torkomnak a legtöbbet, a fertőtlenítő hatása miatt. Ezután eszem egy kis mézes diót, igazi C-vitamin bomba. Végül befekszem az ágyba egy bögre mézes-citromos teával, garantált az izzadás.
2011. jan. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem a kalmopyrin nagyon bevált. beveszel 1-2t é jól beöltözve lefekszel aludni. reggelre semmi bajod!
2011. jan. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!