Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Arcüreggyulladás? Segítség!

Arcüreggyulladás? Segítség!

Figyelt kérdés

Lehet, hogy arcüreggyulladásom van? A jobb oldali arccsontom a szemem alatt fáj és a fejem is, de van amikor nem, van amikor meg igen. Használok orrsprayt és ha lehetséges infralámpával melegítem. Ma tűz mellett elkezdett zsibbadni vagy valami ilyesmi érzés volt. Csak pár napja van és nagyon félek? Még lehet valamit kezdeni, mielőtt felszúrják, és kimossák az arcomat? Antibiotikum? Esetleg mondjam anyukámnak, hogy ne menjek suliba és melegítem az arcomat az ágyban? Nagyon félek. Melegítőpárnával is próbálkozhatok?

Előre is köszi. 13/L


2011. febr. 2. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem igen nekem a fülem is bevan már gyulladva mind a kettő szóval szerintem menny el orvoshoz .. ma jött meg a röggen leletem is és elég furcsaságok vannak ráírva szóval nagyon félek ... szóval szerintem ne hanyagold el nekem má mind akét szemem be volt dagadva :S
2011. febr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Antobiotikumot írassak fel? Nem akarom hogy felszúrják? Nagyon félek!
2011. febr. 2. 17:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Régebben gyakran volt arcüreg gyulladásom, de sosem melegítettük. Mármint nem tudom ennek sok értelme van-e, persze nem azt mondom ezzel h menj ki a mínusz fokba és hűtsed az arcod. Nekem sose szúrták fel, szippantottak. Egy csövet bedugtak az orromba és a sok "dzsuvát" kiszedték belőle. Akinél voltam doki elég durván csinálta, úgy feldugta h már szabályosan fájt meg minden bajom volt tőle, itthon apám normálisabban szippantott.

Igyál sok meleg teát, pihenj, fújd az orrod és használj orrcseppet, sprayt...mást nem tudok tanácsolni. De a szippantás azért jobb mert szó szerint mindent kiszed, egyáltalán nem leszel taknyos és tiszta is leszel ha érted :D

Az arcod nincs kicsit feldagadva amúgy?

Szerintem ha még nem voltál dokinál menj el, irat fel max gyógyszert.

Jobbulást!

2011. febr. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Nekünk is van ilyen szippantóm. Az jó lesz? Biztos megoldás? Jó akkor elmegyünk dokihoz.
2011. febr. 2. 17:28
 5/6 anonim ***** válasza:
elsővagyok... engem egyből elküldött röggenre az orvos .. amugy azt irták az eredményemre: a bal sinus maxillaris hypooplasias fátyolozott a bal sin frontalis területén viszonylag éles határu 8 mm körüli kis scleroticus területek láthatók osteoma. ez mit jelenthet nagyon aggodok én is..
2011. febr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Olvassátok el, és mind a kettőtöknek jó lesz.

2011. febr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!