Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egy hete erősen náthás vagyok,...

Egy hete erősen náthás vagyok, pár napja köhögök is, de nagyon lassan, vagy egyáltalán nem gyógyulok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hétfő este kezdődött, de nem volt lázam, csak nagyon náthás-fejfájós voltam. Itthon is maradtam, mert a láztalanság ellenére fáradt és levert voltam. Azóta is fújom az orrom, tüsszögök, erősen köhögök. Szedek neocitrant, mucoprontot, de valahogy nem akar elmúlni. Különösen aggódom, mert nagyon nazális hangom van, és kedden énekelnem kéne kb. 2 órát. Nem kéne leégnem, de amíg köhögök nem fogok tudni jó hangot kiadni magamból.
2009. febr. 8. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
méz, méz, méz de dögivel. és citromos tea. Szellőztess 2 óránként pár másodpercre.
2009. febr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
főzz vöröshagyma héjából teát,mézzel,citrommal igyad
2009. febr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi... a vöröshagymát kihagyom, anyám gyerekkoromban belémdiktálta, de a hányinger kerülgetett tőle...
2009. febr. 8. 19:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod felköhögni (ha fel kellene), akkor igyál majorannás teát.
2009. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én a babérlevélteára esküszöm és még finom is!
2010. márc. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!