Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetek így Aidses? Nagyon...

Lehetek így Aidses? Nagyon elvagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Lassan két éve, hogy egy Albán férfival sajnos olyan kapcsolatba kerültem amilyenbe soha nem akartam! :-(

Mivel tisztába vagyok azzal , hogy az Albánok eléggé piszkosak s az Aids náluk gyakoribb, így nagyon félek.

Egy alkalommal.. többet ittam a keleténél és ez a "férfi"( 18 volt ) kihasználta a helyzetet:-( Ha jól emlékszem nem tartott a dolog fél percnél tovább és ha jól tudom ő el is élvezett, persze nem bennem, de még egy óvszert sem húzott!:-( Abszolút nem vagyok tudatába , hogy van-e valami baja, hiába kérdezném meg, úgy is azt mond, amit akar:-( A dolog ugyebár kb. két éve történtt, Mennyi esélye van, hogy Aidses vagyok/lehetek?:-(

Úgy tudom, hogy ő eléggé sok lánnyal.. létesítet szexuális kapcsolatot ( aztán kitudja mi az igazság ), de elmondása szerint sok turista (angol) lánnyal közösűlt. Most mégis mit tegyek? Annyira marcangol ez a dolog:-( A vizsgálatól nagyon félek s pénzem se lenne rá, igen fiatal vagyok.


2011. febr. 28. 21:16
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Persze minden bizonnyal fenn áll a lehetőség , hogy fertőzött vagyok, ha ő az:-(

De nagyon nagy erre az esély, mit tegyek?!

2011. febr. 28. 21:19
 2/24 A kérdező kommentje:
Így két éve elteltével lehetne bármilyen tünetem?
2011. febr. 28. 21:20
 3/24 anonim ***** válasza:
91%

Hát annyi jó van a dologban h nem 1edül halsz meg. Lesznek még páran.

Különben 10évig is lappang a cucc.

Azért mondom ne nagyon mondjad senkinek mibajod. Mert könnyen lehet h leszúrnak vhol.

2011. febr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
aids tesztet csináltass talán és megnyugszol
2011. febr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
ingyenes aids teszt is van,csak az 2-3 hét mig kész
2011. febr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Csináltass egy AIDS tesztet, hogy megnyugodj. Az, hogy valaki sok lánnyal létesített kapcsolatot és albán, még nem jelenti azt, hogy aides is. Angol turista lányoknál sem jellemző, hogy adisesek legyenek (szerintem). De mondom...menj el egy anonim aids tesztre, járj a végére. Mindenképpen jobb ha tiszta vizet öntesz a pohárba és feleslegesn nem aggódsz.
2011. febr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Pedig erre a teszt a megoldás, egyrészt ha negatív, akkor azért, ha pozitív, akkor meg a kezelés miatt. Egyébként szexuális úton csak 1% az esélye, hogy elkapod, ha fertőzött a személy.
2011. febr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Az HIV vírus sokáig tünetmentesen tevékenykedhet, egyeseknél akár több tíz évig. Ha már kialakultak a tünetek, akkor beszélünk Aidsről.

Igen, megvan az esélye annak, hogy beteg légy, mert az előváladékban is lehet vírus.

Miért nem mész el teszre? Nem őrölnéd fel a saját idegeidet.

2011. febr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Itt olvasgass a teszt előtt:


[link]

2011. febr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Kedves

"Hát annyi jó van a dologban h nem 1edül halsz meg. Lesznek még páran.

Különben 10évig is lappang a cucc.

Azért mondom ne nagyon mondjad senkinek mibajod. Mert könnyen lehet h leszúrnak vhol."


Gratulálok! Te aztán igen érett felfogással biró egyén lehetsz. " leszúrnak " - Ha esetleg szórakozni van kedved akkor irány az ovoda. Állítom, ha neked lenne ilyen jellegű problémád azt se tudnád hova kapj.

Üdv.



A többieknek meg köszönöm a normális választ!


1% - ez igaz ? Ilyen kicsi az esély?


Tudom, hogy ezen nem múlik , de egyszerűen már mindenre gondolok!:-(

18 éven aluliaknak kell szülői beleegyezés?

2011. febr. 28. 21:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!