Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Segítséget szeretnék olyanoktó...

Segítséget szeretnék olyanoktól kérni, akinek gomba volt a húgyhólyagjában?!

Figyelt kérdés
Tükrözés során kiderült gomba van a hólyagomban,2 hete szedem a diflucant,és próbálok diétázni a gomba ellen,de ez az égő érzés még mindig van a nemi részeken.Főleg ha ülök és ott összeér.Mikor fog ez javulni?Nagyon kivagyok már ettől.Segítsetek!!
2011. márc. 7. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ott is gombás. Nőgyógyász tud segíteni. (Gondolom, nő vagy.)
2011. márc. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy ha mindig pisilek és gomás a húgyhólyagom,akkor tökmindegy mivel kenem kívül sosem fog elmúlni :-(
2011. márc. 7. 17:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Gombás fertőzésnél idő kell, míg teljesen helyrejössz. Sajnos én is sokat szenvedek a hólyagommal, de nálam nem gomba, hanem bakteriális felfertőződés okozza, meg a hideg (ezért is gyűlölöm a telet) Szedd be az összes gyógyszert és ha nincs javulás, keress fel egy másik orvost. Nekem egyszer amúgy szintén arra gyanakodott az egyik urológus, hogy gomba okozza a folyamatos hólyaggyulladásomat és egy Orungal nevű gyógyszert írt fel amit nem győzött dicsérni, mennyire jó. Nekem semmit nem hatott (mivel nem gombám volt) de anyukám hüvelygombáját egyetlen szem teljesen elmulasztotta!
2011. márc. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!