Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan tudnám kiírtani a...

Hogyan tudnám kiírtani a bélférget a szervezetemből úgy, hogy ne kelljen orvoshoz mennem?

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Jobb lenne orvoshoz menned. Kiváló féregűző gyógyszerek vannak - de jobb, ha orvos néz meg, és ő dönt.
2009. febr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%

Szia!


Én is voltam így, nem is olyan régen. Már ismerős volt a helyzet, mikor éreztem a viszketést és egy kis lavórban kimosakodtam, és ott volt a vízben....

Ezt tettem és bejött:

- Azonnal fehérneműcsere, és ezt követően aznap még kétszer. Mindennap 3 fehérneműt felhasználtam.

- Azonnal lepedőcsere és minden nap újat húztam.

- Azonnal pizsamacsere, törölközőcsere és minden nap újat!

- Mindezeket aztán mostam min. 60 fokon!

- Minden kilincset áttörölgettem.

- Naponta 5-6 gerezd fokhagymát megettem. (Nem rágtam szét, apróra vágtam és jó sok vízzel, mit a gyógyszert lenyeltem)

A fokhagyma öli a baktériumokat, nagyon nagyon hatásos!!


Kitartást kívánok! Nekem ezekkel a praktikákkal eltűnt, és azóta sincs... kop-kop-kop.

Remélem, még időben kaptad el.


Amúgy ha elmennél dokihoz, kapnál egy baktériumölő tablettát, ami baromi hatásos, és egyértelműen biztosabb, mint csak a fenntieket alkalmazni.

2009. febr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Régen fokhagymát használtak féreg űzőként
2009. febr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!