Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ma tudtam meg az eredményemet....

Ma tudtam meg az eredményemet. HPV 18. Mire számíthatok most?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyakoribb rákszűrésre...
2011. márc. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Erősítsd az immunrendszeredet. Tavaly az én lányomnál is ilyen volt a helyzet, a doki erős gyógyszereket írt fel neki. Persze a mi családunkban nem divat a gyógyszer szedés, ezért hozzám jött, és azt a tanácsot adtam neki, hogy szedjen jó nagy dózisú multivitamint, és probiotikus készítményt együtt. 4 hónap alatt elmúlt a problémája, mára teljesen egészséges, és a vitaminszedést sem hagyta abba.(ne hidd el hogy csak a gyógyszer segíthet, mert ez hazugság. A gyógyszerrel a tüneteket nyomják el, a baj ott marad, csak már nem is tudsz róla. Újra és újra visszatérnek a tüneteid. A vitaminokkal az immunrendszered erősödik meg, és saját magától teszi helyre a problémát.)
2011. márc. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kedves második: A HPV-t nem lehet megszüntetni. Az olyan vírus, mint a herpesz. Ha vki egyszer megkapja, akkor örökre benne marad. Csak az a kérdés, hogy okoz-e vmi bajt agy sem.
2011. márc. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy benne marad, de nem mindegy hogy okoz-e valami problémát vagy nem. Ugyanígy van ez az agyhártya-vírussal is, ha legyengül az immunrendszer, akkor sajnos aktivizálódhat. Hidd el előző, tudom mit beszélek. A lányom példáját csak azért írtam le, hogy gyakorlati példát is szemléltessek.
2011. márc. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Eléggé meg vagyok egyébként rémülve, mert ugye hallani és olvasni mindenfélét lehet...nem tudom hogy mire számítsak.

Milyen immunerősítőket javasoltok?

2011. márc. 11. 10:33
 6/7 anonim ***** válasza:
A lányom dr Lenkeis multivitamint, és probiotikumot is onnan szed.
2011. márc. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%

Jézusom. LENKEIT NEEE !!!! agymosásos kampányban terjesztik a placebo tablettát, ami semmit sem ér. Épp ezért főleg nőknél hatásos, mivel a pofátlanul drága ár miatt beleképzelik, hogy hatni is fog.

Mellesleg elég csak elgondolkodni azon, hogy vajon mi különbség van a gyógyszerek és a fent említett tabletták között. A recepten kívül nem sok, ugyanúgy egy darab bogyótól várják az emberek az egészségük javulását. Ahelyett, hogy valóban tennének érte: életmód és táplálkozásváltozással pl. Zsákszámra teremnek természetes immunerősítők a kertekben, csak sajnos már rég kiszorultak a hagyományos étkezésből, ezért egyszerűbb bemászni a patikába és készpénzért megvásárolni a csodabogyókat.

azt javaslom, hogy alaposan vesd bele magad a témába, az interneten ehhez minden segítséget megkapsz. Ha mégsem, akkor érdemes felkeresni egy táplálkozási tanácsadót, aki gyakorlati tanácsokkal is el tud látni. persze biztos akad sok kuruzsló, válogasd meg jól, kiben bízol meg.

nekem se higyj! járj utána magad és válaszd azt az utat, amiben hinni is tudsz. ez a legfontosabb!

2011. márc. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!