Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bárányhimlős vagyok. A pöttyök...

Bárányhimlős vagyok. A pöttyök mennyi idő alatt tűnnek el? =/

Figyelt kérdés

Tegnap előtt kezdődött 1-2 pici pöttyel, a testemen nincs sok, de az arcom tele van már. :SS


14/L


2011. márc. 14. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:

1-2 hét tuti

Kitartás !

2011. márc. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Úristen :OOO

akkor az kizárt, hogy most szombatra legalább egy picit is visszahúzódnak?:(

2011. márc. 14. 11:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem.Szombatig még több fog jelentkezni. Gondolom valahová menni akarsz bulizni vagy ilyesmi.Ne menj sehová 2hétig, mert nagyon könnyen fertőz! Ne vakard, mert megmarad a helye, ügyewlj rá, hogy a varak se jöjjenek majd le!
2011. márc. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Még csak az arcodon van? Számíts arra hogy az egész tested tele lesz.

2 hét után kezdenek majd leszáradni és min 2 hét mire leesnek a pörkök és még min 2 hét amíg látszik a helye

2011. márc. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, és vigyázz ne vakard, mert csúnya hegek maradnak a helyén!
2011. márc. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tessék szépen otthon maradni, és betqartani azt amit a doki mondott!

Milyen szövődményekkel járhat a báRÁNYHIMLŐ?


* A leggyakoribb szövődmény a hólyagos bőr felülfertőződése a test különböző részein, ami gyógyulás után gyakran maradandó hegekkel jár.

* Súlyos szövődmény lehet tüdőgyulladás, és kevesen tudják, hogy akár szívizom-, máj- vagy ízületi gyulladást is okozhat a bárányhimlő.

* Az egyik leggyakoribb idegrendszeri komplikáció a kisagyat érintő jóindulatú gyulladás. Ez a szövődmény mozgás-koordinációs zavarral jár, az akaratlagos mozgások végrehajtása közben remegés, beszédzavar, hányinger, hányás fordulhat elő. A riasztó jelek ellenére 2-3 hét alatt beavatkozás nélkül gyógyuló betegségről van szó.

* Ritkább, de veszélyesebb szövődmény az agyvelőgyulladás, ami fejfájást, hányást, bizonytalan járást, zavartságot és görcsöket okoz, és késői idegrendszeri maradványtüneteket eredményezhet.

2011. márc. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

nem, nem bulizni szeretnék menni, hanem egy divatbemutatón leszek modell, és szombaton lesz egy nagy próba, ahonnan nem lenne szerencsés kimaradni :S

2011. márc. 14. 11:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Eszedbe ne jusson elmenni!

A többiek is kiakadnának ha oda mennél

2011. márc. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tényleg ne menj, mert nagyon könnyen ellehet kapni!! Fújd le a divatbemutatót, amúgysem mutatnál jól tele pöttyel, és szerintem a szervezők sem engednének.+ magadra veszed a ruhákat, amik érintkeznek a sebbekkel, varakkal, és úgyis tovább lehet szerintem adni.A többiek meg biztosan kiakadnának.Még talán a közönségből is betegedhetnének meg.Maradj csak otthon, minimum 2 hétig, engem addig írtak ki a suliból, amikor volt.Azzal, hogy a ruhákat magadra veszel, mondjuk leesik egy var, és az idegen ruha is elfetrőzheti, plusz, hogy csomó ember lesz ott, tehát maga a levegő is tele lesz szennyezőanyaggal. Nekem is az arcomon volt a legtöbb , az orrom gegyén maradt is egy lyuk, ami még mindig ott van, és lessz is, a szemöldökömön is van kettő, ezek a legszembetűnőbbek.Én is annyi idő lehettem, mint te, nagyobb korban állítólag könyebben megmaradnak a hegek.
2011. márc. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!