Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hasmenés után a fiam nak 13...

Hasmenés után a fiam nak 13 éves piros a hátsója és nem bir rá ülni anyira fájneki mivel kenjem be neki?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 14:14
 1/6 anonim válasza:
Bekenheted Bepanthennel vagy Sudocreammel (vagy bármilyen baba popsikrémmel). Minél többet hagyja szabadon, ha lehet. Ne WC papírral törölje, hanem nedves törlőkendővel. Jobbulást.
2011. márc. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
gyogynoveny ulofurdo, vagy teljes furdo, es koromviragkenocs!
2011. márc. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A neogranormon kenőcs nagyon jó ilyenre. Egy nap alatt csökkenti a pirosságot, és a fájdalmat.
2011. márc. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a kérdést nem az anyuka írta. Ez a fogalmazás és helyesírás még egy 13 évestől is gáz.

A lényegen nem változtat, csak nem értem, miért nem lehet 13 évesen, saját nevedben, normálisan feltenni a kérdést.

Elcsattogsz a patikába és veszel Bepanthent, az az a popsikrém, amit babáknak is adnak. Nem te vagy az egyetlen, akinek szüksége van rá.

2011. márc. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aurobin kenőcs
2011. márc. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bármilyen popsikenős megteszi, én a popsi 3 nevű krémet használtam a lányomnál babakorában és még most is használjuk, pár óra alatt teljesen elmúlik a fájdalom.
2011. márc. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!