Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nos, én acélbakkancsot hordok...

Nos, én acélbakkancsot hordok a katonai suli miatt éjjel nappal és úgy bebüdösödik a lában h én magam beájulok az ágyba (+fáradság is de ez mellékes :D) Na mit tegyek h ne legyen az?

Figyelt kérdés
Nem gombás, napi 6X tusolok :D
2011. márc. 30. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
schollnak van dezodoráló lábspréje, érdemes lenne venned.
2011. márc. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha büdös a lábad nem számít hányszor tusolsz, gombás. És nem tusolsz napi 6x, mert akkor okafogyottá válna a kérdés.
2011. márc. 31. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A cipődet hintd be szódabikarbónával és a zoknidat vagy kapacát a mosás után szódabikakarbónás vízben öblítsed ki. a Lábadat mindíg szárazra töröld és szórd be szódabikarbónával. Ha gombáról van szó, akkor a cipőt egy erősebb szerrel kell fertőtleníteni, a gyógyszertárban kapható, most nem jut eszembe a neve, egy szúros szagú folyadék, úgy kell használni, hogy egy fólia darabra vattát kell tenni és arra önteni a folyadékot, bele tenni a cipőbe és az egész cipőt egy neylon zsákba légmentesen bezárni egy éjszakára. az elpárolgó szer fertőtleníti a cipő belsejét. Persze gombát kikezelni, csak cukormentes diétával lehet. legalább 6 hónapig lassan felszívódó szénhidrátot és sok nyers zöldséget gyümölcsöt kell enni.
2013. szept. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!