Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi jó a szemölcsre? Többi lent

Mi jó a szemölcsre? Többi lent

Figyelt kérdés
1 nagoyn nagy szemöcls vna a hüvelykujjamon,átmárője kb fél cm,magasság 3 mm.Orvostól kaptam vmi sz*rt amiben cska alma meg citromsav van. citromsav 1 gramm , almasav szintén. meg 10 ml oldat. Ez egy másik szemölcsömet megpohította,de másnapra újra kidudorodott és megkeményedett.Muterom tanácsára elekzdem kenni vérlehullóval, ez esm segített.Most fagyasztom de kib*szottul fáj mert fél percig minimum rajta kell hagyni, a vérkeringés meg leáll miatta 1 ideg.1 kisebb szemölcösm alá meg jégdarabott rakott,ami 1 idő mulva olvadd csak el.
2011. ápr. 1. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Én Wartner szemölcsírtó szert használtam.
2011. ápr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A zold papaya gyumolcsenek a hejat megvagod, es azzal a tejszeru /latex/ folyadekkal kell ecsetelni, s igy 3-4 nap utan eltunik a szemolcs.


Viszont ha ezt nem tudod beszerezni, akkor menj el a borgyogyaszatra es ott levagjak, vagy leegetik. Egyik sem fajdalmas, mivel erzesteleniteni fognak.

2011. ápr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek mástól múlik el. Nekem már le is kaparták, Wartnert használtam, ecseteltem.. Csak a kövirózsától múlt el.
2011. ápr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. ápr. 1. 18:34
 5/8 anonim válasza:
A mátrai bácsi aki nagyon ismeri a gyógynövényeket nekem azt írta a vérehulló fecskefű oldat jó rá, egy kolleganőm már ki is próbálta neki használt, én is ki akarom próbálni.
2011. ápr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem a bőrgyógyász folyékony nitrogénnel megfagyasztotta, utána nem sokkal le is esett
2011. ápr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem anno az ujjamon volt. Kivágták, meg lefagyasztották, mégis mindig visszanőtt. Egy osztálytársam is hasonlókkal szenvedett, de akkoriban jelent meg a safequard szappan. Teljesen véletlenül elkezdte használni és elmúlt a szemölcse. Szóval én is kipróbáltam és nekem is lejött, azóta sem nőtt vissza. Azóta már több embernek javasoltam (tudom, hogy furán hangzik), de mindenkinél, aki eddig kipróbálta bevált. Nem tudom, hogy lehet e még kapni ilyen szappant, már nem otthon élek, de ha igen, akkor ajánlom, hogy próbáld ki. Veszíteni valód nincs.
2011. ápr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem régen a mutató és a középső ujjam között, nagyon zavaró helyen volt. A bőrgyógyász lefagyasztotta és kikaparta, utána nem sokára kiújult. Akkor ajánlotta egy ismerősöm a pongyola pitypangot. A szárának a tejszerű nedvét rácsöpögtettem pár napig és egyszer csak kifordult. Azóta sem jött elő, de a bőrgyógyász beavatkozásának helye a mai napig megvan.
2011. ápr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!