Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mononukleózis után a szex is...

Mononukleózis után a szex is tiltott?

Figyelt kérdés

3. napja vagyok ebben a mononukleózisban és az orvos azt mondta három hónapig ne tegyem ki magam fizikai terhelésnek a lépem miatt. A szex mennyire számít fizikai megterhelésnek? Ezt is felejtsük el 3 hónapig?


Egy másik kérdés: a torokfájás kb mikor fog elmúlni? Nagyon nem bírom. :(

Köszi a válaszokat.


2011. ápr. 12. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hétig tartott. A szexről meg nem tudom, mert akkor már nem volt pasim :D. De szerintem felejtsétek el, mert hosszútávú nagyon a gyógyulás. Kb. egy fél év mire minden teljesen helyre áll.
2011. ápr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi ez a kezelés egyébként?
2011. ápr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kezelés, betegség, vírusfertőzés :)
2011. ápr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 istvan33lenart ***** válasza:
ha mindkettőtöknek mononukleózisa van akkor megértem a kérdést, ha nincs, akkor kritikán alulit kérdeztél, a mononukleózist más néven csók betegségnek is hivják , ez azt jelenti hogy nyállal csókolózás útján terjed, tehát mindenféle aktus során átadható a virus.
2011. ápr. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!