Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Náthás vagyok. Most szedek...

Náthás vagyok. Most szedek Algopirint, Neo Citrant, Calcium ampullát (500mg), C-Vitamint (500 mg) és Multivitamin tablettát. Mennyi idő alatt gyógyulhatok meg így?

Figyelt kérdés
+ napja vagyok megfázva de a vitaminokat csak tegnap kezdtem el szedni a másik 2 gyógyszert pedig ma. Kb mikorra várható a gyógylás???
2011. ápr. 23. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
ez így szerintem sok, csak neo citrant és mellé c vitamint szedj vagy neo citran mellé multivitamint,nem azért mert így nem fogsz meggyógyulni de a túl sok vitamin sem jó.
2011. ápr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig a Neo Citran-t hagyd el, felesleges. Annyit csinál, ha lenne egy kis hőemelkedésed, amit azért hoz létre a szervezeted, hogy gyógyítson, azt is leviszi. Emellett álmosít; pedig nem hinném, hogy egy nátha miatt egész nap aludni szeretnél - amúgy meg nem jó az álmosság.


Az Algopirin-t csak akkor ajánlom, ha magas a lázad vagy ha nagyon fáj a fejed, én a helyedben amúgy azt is elhagynám.


--Bízz abban, hogy hamar túl leszel rajta, ez fontos!

--Sós vizes öblítés, infralámpa, ha mersz, gőzölés - ezek azt segítik, hogy könnyen kijöjjön, aminek ki kell.

--A C-vitamin-tabletta, emellett a természetes források, a már idei retek, melegházi paprika; saláta, déligyümölcsök (narancs, mandarin, citrom) segítenek a szervezetednek a gyógyulásban (mondhatnám úgy: öngyógyításban).

A fokhagyma ill. a méz pedig természetes vírus- és baktériumölő "szereket" tartalmaznak.


Szerintem ide még felesleges a gyógyszer. Persze, a hasogató fejfájás és/vagy a 38°C feletti láz más lapra tartozik...

2011. ápr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy mennyi idő alatt gyógyulsz meg, az megjósolhatatlan. Illetve azt esetleg Te tudhatod: általában hogy szokott lenni?
2011. ápr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.


Neo Citránt azért szedek mert 2 ismerősöm is azt mondta hogy nekik 2 nap alatt hatott.


Algopirint meg azért mert apum orvos és ő mondta hogy oylan hatóanyagok is vannak benne amik jók náthára is. Igaz nem kifejezetten arra való, de ha minden áron szedni akarok valamit akkor azt ajánlja Neo Citran helyett. De végül mind2-t szedem.


Amúgy Én kb 1 hét alatt szoktam meggyógyulni, de akkor nem szedek semmit.


Köszönöm mégegyszer a tanácsokat. Kipróbálom azokat is... :D

2011. ápr. 23. 15:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Látod, Ő is azt mondta, ha mindenképpen akarod, és Neo Citran helyett.


Tény, hogy mindkettő enyhíti a tüneteket. De szerintem nem az a cél, hanem a gyógyulás.

Próbáld ki a fentebbi házi praktikákat!


:)


Jobbulást!

2011. ápr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.. :D :D :D
2011. ápr. 25. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!