Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miert faj a mellkasom minden...

Xaba89 kérdése:

Miert faj a mellkasom minden megfazas utan?

Figyelt kérdés
Egy evvel ezelott TBCvel kezeltek( 2 honap karanten) es utana betartottam a kezelest 6 honapig amiutan leszedtek a gyogyszeres kezelesrol. Azutan megfaztam es elkeztem kohogni zoldes sarga kopettel,mellkas fajdalom es laz. Visszamentem a pneumoftiziologiara es megcsinaltak a tudorontgent es kopett vizsgalat es nem aktivalodott ujra a bacillus.Akkor elegge ugymond lehulyezett a doktorno ,hogy bebeszelem magamnak meg minden. Azota normalisan szedem a Cetebet es egesz mostanaig nem volt bajom. Most meg megint megfazas kohoges laz es felek menni a dokihoz h megint lehulyez. Szerintettek ez mar tenyleg hippohonderseg?
2011. ápr. 27. 11:31
 1/1 anonim ***** válasza:
1általán nem az énis aggodnék a doktornő meg nemnormális... :D
2011. máj. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!