Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Koromgomba? Borgomba? Mi lehet?

Koromgomba? Borgomba? Mi lehet?

Figyelt kérdés
A kormom nem szinezodott el, de a bor felulrol nagyon kemeny es neha faj ha nyomogatom. Kentem gomba elleni kenoccsel de nem nagyon hasznalt. Kozbe lejon egy reteg kemeny bor(persze alatta is kemeny) de aztan ujrakepzodik.Vajon mi lehet?
2011. máj. 4. 21:46
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ne kísérletezz,egyszerűbb ha elmész a bőrgyógyászatra,beutaló sem kell,és ott biztosat fognak rá mondani. Így látatlanba senki sem fogja neked megmondani a pontos diagnózist,és anélkül pedig gyógyszert sem tudsz rá venni. Így vaktában pedig egy csomó vackot rákenhetsz és lehet hogy semmire sem mész vele,csak egy rakás pénzt dobsz ki az ablakon.
2011. máj. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérj időpontot, aztán mire mehetsz, már lehet, hogy a fél karod is leszárad. :D

Na de sztk után menj be egy kis patikába, és egy segítőkésznek látszó, nem túl elfoglalt patikustól kérj tanácsot. Bőrgyógyászati kérdésekben sokkal jobb tippeket kaptam eddig a patikusoktól, mint a bőrgyógyászoktól (ahonnan kétszer rossz receptet is kaptam mellesleg...-.-) I <3 bőrgyógyászat. XD

Amúgy lehet ekcéma szerintem, gomba nem hiszem, az nem ilyen.

2011. máj. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem ekcema...legalabbis a google kepeken megneztem milyen az es meg csak nem is hasonlit!Csak az ujjbegyen van borkemenyedes.
2011. máj. 5. 16:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenesetre, ha kiderül, hogy körömgomba, akkor a nailner repair-t ajánlom, szerintem klassz.
2011. máj. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!