Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan lehet gyógyítani...

Hogyan lehet gyógyítani véglegesen az ekcémát?

Figyelt kérdés
Ha lenne végleges megoldás, alkalmaznátok?
2011. máj. 11. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:

sehogy nem lehet véglegesen,tüneti kezelés van és ennyi


alkalmaznám persze,de nincs...és megint jön a nyár,amikor mégjobban előjön:(

2011. máj. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! A nevem Dia, én vagyok a kérdés kiírója. Egyre nagyobb körben elterjedt betegség az ekcéma, melynek valódi okát ki ismeri, ki nem. Valójában, és ebben talán mindenki egyet fog érteni velem, az immunrendszer legyengülése, illetve a környezetből származó romboló hatású szabadgyökök teszik nagyon nehéz vállalkozássá a gyógyítását. Én is ekcémás voltam, 16 évesen kezdődött és 3 évig télen-nyáron szenvedtem egy olyan ekcémában, ami a csecsemőkre jellemző testfelületeken jön ki. Mivel nyáron munkát is vállaltam, akkor csak súlyosbodott, és a bőrgyógyász sem tudott mit kezdeni velem, csak a szokásos szteroidos krémet tudta adni. Közel 2 hónapja viszont rátaláltam a megoldásra! Azóta gyönyörűen gyógyul, ha kell képet tudok küldeni a gyógyulásról (sajnos arról, hogy milyen volt, nem készült kép, mert borzasztóan szégyelltem). De talán arról nem is kell kép, hiszen ti is tudjátok (sajnálatos módon), hogy miről van szó. Visszatérve a megoldásra, nagyon szívesen megírom neked, hogy mi segített nekem, ha írsz egy emailt a diana.bedoe@gmail.com-ra. Ha szükséged van rá, írd le a történeted, elolvasom, ha tudok, akkor biztosan adok tanácsot is! Keressetek fel, hiszen az információ csak jó, ha a birtokodban van, ráadásul nem foglak semmire rábeszélni. Csak nem akarok ezen az oldalon semmit promótálni. Szép napot Nektek!
2011. máj. 11. 10:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Kicsit gyanús vagy te nekem... :P :D Én baba korom óta nagyon ekcémás vagyok és max. hosszabb-rövidebb időszakokra tudom eltüntetni(inkább csak rövidebb), véglegesen nem sikerül, pedig már szó szerint mindent kipróbáltam. 21/L /amíg ezt megírtam, hatszor vakartam meg a lábam :)/
2011. máj. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
étrendkiegésztőt ajánl csak:(
2011. máj. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
...ami használ. De nem vitatkozok. Ha csalódtál, sajnálom. Én tudom milyen szörnyű úgy kenegetni a bőrömet, hogy tudom, ez csak átmeneti. Átéltem. Én csak segíteni akarok nektek. Sajnálom, ha ezt Te nem érted meg, engem a jó szándék hozott ide. Akit ezek után érdekel, az email elérhetőségemet megtalálja. Szívesen segítek.
2011. máj. 11. 11:37
 6/10 anonim ***** válasza:
"Csak nem akarok ezen az oldalon semmit promótálni." - de magadat aki meggyógyult :) :P leírod hogy hogyan? (ide)
2011. máj. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én teljesen véletlen rokoni kapcsolatok révén összehoztak egy Keszthelyi doktornővel, aki gyógyszer tisztaságú, magas minőségű táplálékkiegészítőket forgalmaz. Úgy voltam vele, hogy nem igazán érdekel mennyi az ára, ha nem ilyen nagyon drága, akkor kipróbálom. Ez egy olyan komplett egész testre ható, sejtszinten működő táplálékkiegészítő, ami a benne található antioxidánsok révén küzd a szabadgyökök ellen. Ezt méréssel igazolni tudják. Egy mérés díja 2000 Ft, vér és fájdalommentes. Kb 2 percig tart. Ha 3 hónapon keresztül szedi az ember a táplálékkiegészítőjüket, akkor 3 hónap után kap egy ingyenes visszamérést. Abban az esetben, ha a szervezetének beépült antioxidáns tartalma nem emelkedett, visszafizetik az összes termék árát. Kifogások nélkül. Bár én jobban örülök, hogy nekem hat :) A termék nagyjából 18000 Ft (de mondom, nekem már 2 hét után rengeteget javult) Ráadásul, ha a szervezetedbe beépül, kb 3 hónap után, ez a mennyiség már 2 hónapra elegendő, és így szinten tudod tartani az egészséget. Hozzáteszem ha nagyon stresszes életet élsz, akkor lehet, hogy lassabb a hatása, de ez nem csak az ekcémára hat. Ez konkrétan 7 területen segít: megfelelő mennyiségű mikrotápanyagot viszel be a szervezetedbe, támogatja a szív- és érrendszert, segít a csontrendszer visszaépítésében, immunrendszer erősítésében, anyagcsere rendszerezésében, vércukorszint normalizálásában, és védi a sejteket. Amennyiben megírod, hogy melyik megyében élsz, vagy melyik nagy városhoz közel, tudok neked abban segíteni, hogy el tudj menni egy ilyen mérésre, ha érdekel.

Jó döntést és szép napot!


ezt kaptam tőle

2011. máj. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerencsére nincs semmi bajom csak érdekelt a módszer. Azt hittem valami olcsóbb :/
2011. máj. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 .dora. válasza:
Sziasztok! Erről már én is hallottam! Illetve egy osztálytársam már alkalmazta és neki bevált. Azt is mesélte, hogy pénzfizetési garanciát vállalnak a termékekre, ha nem emelkedik valami antioxidáns szint. Én is nagyon jónak találom, a szüleim egy másik terméküket alkalmazzák, szintén nagy hatékonysággal. Nekem csak az az egy bajom van vele, hogy nem kapható boltban, csak termékforgalmazóknál. Ráadásul elég nehéz megtalálni őket. Nem hirdetik magukat úgy, mint pl az Avon, pedig sokkal jobbak. Na mindegy. Szerintem nem kéne ennyire lehurrogni, mert tényleg csak az hozhatta ide, hogy segítsen azokon akik ebben szenvednek! Bár nem ismerem, de nem tűnik rossz embernek. L/17
2011. máj. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 .dora. válasza:
Amúgy meg azt kérdezte, hogy alkalmaznátok-e. Erre az első kommentelő, "persze, de nincs..". Erről ennyit. Itt van a megoldás, mégsem jó. Hát furcsa egy világban élünk...
2011. máj. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!