Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Prosztatagyulladásnál mi a...

Fibbrizzo kérdése:

Prosztatagyulladásnál mi a legjobb gyogyszer?

Figyelt kérdés
23 vagyok .Ezelött két éve jelentkeztek a tünetek elmentem a háziorvoshoz de semmit sem talált majd még kétszer és azt mondta csak izületi probléma hogy gyakori a vizelési ingerem .Hát elhittem ,aztán elegem lett és most ezelött 3 honapja elmentem urologushoz ,elöször enyhe prosztatagyulladást állapitott meg ,irt rá fel gyulladáscsökkentöt de nem használt .Majd 3-madszorra megvizsgált és akkor talált gennyet a vizeletbe .Hát irt rá antibiotikumot amit már egy honapja szedek .Az elsö 2 hétig csökkentek a panaszok de most ugyanolyan mintha nem szedném .Mi lehet most akkor ?már nem hat az antibiotikum?Ráadásul a gyogyszertöl fáj a gyomrom ,felpuffadok és elegem van belöle .Segitsetek rajtatok mi segitett és hogyan mit szedtetek ?köszi a válaszokat...
2011. máj. 17. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a férjemnek voltak hasonló problémái. Gyógyszertárban javasolták neki a homeopátiás Gentos nevű bogyót, 3 hónapig kellett szedni a tünetek enyhítésére. Aztán most hogy már elmúlt neki, néha kúra-szerűen szedi 3 hónapig megint. Az a jó benne, hogy az immunrendszert ösztönzi, hogy gyógyítsa meg önmagát. Próbáld ki, neked is beválhat. Róza
2011. máj. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Finoman fogalmazva, trehány az urológusod. Biztos férfi. Arra az esetre vonatkozólag nem mondott semmit, ha nem múlik a baj, menjél vissza? Pedig én azt tudom javasolni, hogy menjél vissza, és mond el neki is, hogy mi a helyzet. Hogy hatástalan a gyógyszer a prosztatádra, de a gyomrodat nem hagyja békén. Addig járj hozzá, amíg meg nem gyógyulsz.
2011. máj. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel az antibiotikum kiöli a bélrendszer hasznos baktériumait is, ezért most pótolnod kell őket, szedjél egy probiotikumos készítményt 1-2 hónapig. Emiatt puffadsz, és fájhat a hasad.

Utána pedig sok-sok C-vitamint,(napi 1000-3000mg-ig) hogy elmúljon a gyulladás, és térj át egy egészségesebb életmódra, mert ahhoz hogy ilyen bajod legyen, még túl fiatal vagy.

2011. máj. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kamiklos válasza:

Megoldás: kisvirágú füzike tea. 1 púpozott teáskanálnyit 2,5 dl vízzel leforrázunk, 15 perc múlva leszűrjük. Édesítés nélkül reggeli előtt fél órával, majd vacsora előtt is fél órával fogyasztunk egy-egy adagot egy hónapon keresztül.

Ha szükséges, két hét szünet után megismételjük.

Kipróbált módszer, garantált a gyógyulás.

Nagyobb adagban nem szabad használni, mert megkeményíti a prosztatát.

2013. okt. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!