Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mivel gyógyitsam magam ha meg...

Mivel gyógyitsam magam ha meg vagyok fázva?

Figyelt kérdés
2008. febr. 18. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
sok-sok-sok C vitamin. de ne egyszerre. mondjuk 2 óránként 200mg.
2008. febr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Vagy egyél kivit vagy céklát, abban is sok a c vitamin és még jöhetnek a citrusfélék, narancsok, hogy még több vitamint vigyél be, igyál teát, öltözz melegen és pihenj ha megtheted. Emelett használhatsz orrcseppet, ha nem kapsz levegőt és ACC 200-at ha a torkoddal is vannak gondok.
2008. febr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Mézes tea, forralt bor.


Orrcsepp helyett cseppenthetsz enyhén sós vizet az orrodba.

2008. febr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
65%
javaslom igyál sok zöld teát és csepegtess bele minden reggel 10csepp grepfruit mag kivonatot ez a csepp kimondottan erre a betegségre is szolgál és három nap után kidob az ágybol ha esetleg érdekel hol szerezhető be csak szólj segítek .én ezen termékeket fogyasztom hónapok óta és nem is betegszem meg gyógyszert sem szedek!!!sanyi
2008. márc. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
napi 8-10 gramm (8000mg) C vitamintól garantáltan SOHA nem leszel beteg! Én két éve nem voltam beteg, amióta ennyit eszem, pedig előtte sokszor. plusz valami normális multivitamin sem árt pl Scitec: Multi-X. google-ban rá tudsz keresni hol lehet kapni
2008. márc. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!