Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan kutatják fel az orvosok...

Lillita kérdése:

Hogyan kutatják fel az orvosok a gócokat a szervezetben?

Figyelt kérdés
Úgy néz gócaim vannak, gyakran van hőemelkedésem, vérszegény vagyok, jelenleg arcüreg gyulladásom van, de eléggé fájnak az izületeim is. Régebben volt két gennyes gyuladt fogam, még mindig meg vannak, de már nem fájnak, viszont ara gondoltam lehet emaitt lett arcüreggyulladásom. Plusz alhasi fájdalmaim is vannak. Dokihoz visszamentem és mondtam h erre gyanakszom, de hülyének nézett, h nekem nincsenek gócaim, stb. (hiába látta h vérszegény vagyok, vasat írt fel) a mandulám sem szuperál régóta... mit tegyek? nem akarom h tályogom legyen, vagy ráhúzódjon vmi fontosabb szervemre a góc:(
2011. máj. 26. 21:04
 1/2 ettej válasza:
Góckutatást abban az esetben rendelnek el, ha antibiotikummal kikezelt, újra és újra visszatérő gyulladások, fertőzések lépnek fel,a test bármely pontján (jó példa az izületi és az arcüreg gyulladás.)Elvégzik még nagyobbb műtétek, kemoterápia, csontvelőátültetés és minden olyan kezelés előtt, ami legyengíti az immunrendszert.Készül rtg,laborvizsgálatok, nőgyógyász, hasi UH, fogászat, stb. stb.Keresik a fertőzés forrását.Nálad az arcüreg gyulladást vszinüleg a fog okozza,azoktól kéne megszabadulni.De ezt szerintem te is tudod, úgyhogy bátorság....:)
2011. máj. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is volt pár éve góckútatásom. A fogaknál szokott lenni azt viszont rötgenezéssel ki tudják szűrni. Aztán nőgyógyászati vizsgálat, vizelet vizsgálat illetve vérkép.
2011. máj. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!