Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fulfajassal kezdodott, mar az...

Fulfajassal kezdodott, mar az egesz alkapcsom faj! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Szoval...Fuldugulassal jaro fajdalommal kezdodott a jobb fulemben. Neha elesen belenyilal, ugy hogy majd kiugrik a szemem. Meg ejjel is neha felebredek ra, ugy belenyilamlik. Elmentem fuleszetre, ott kimostak a fulem, adtak antibioktikumot, hogy csepegtessek. Ha megnyomom az allkapcsom talalkozasanal , a fulem mellett, akkor erzem a nyirokcsomot duzzadtsagat, es persze faj az is. Ma meg mar a masik oldal is faj!!Egyelore a bal oldalaom csak a nyirokcsomo,meg a kornyeke, a fulem maga belul meg nem, de en mar azt vartam, hogy lassan elmulik, nemhogy a masik is rakezdni!! Valakinek valami otlete?
2011. máj. 26. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szokott ilyesmi lenni, amikor jön a jóidő és először bekapcsolom a klímát. Aztán egy hét alatt hozzászokik a fülem és utána már nincs bajom egész nyáron. (Pont a jobb fülem felett van a klíma, ha az íróasztalnál ülök)
2011. máj. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A fogászati probléma kisugározhat fülbe és állkapocsba. Ha nincs gond a látszóan a fogaiddal akkor is érdemes fogorvost felkeresni mert e gyökerén is ehet probléma.

De nehéz megmondani mi a gond :-(

2011. máj. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!