Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Németországi antibiotikummal...

Németországi antibiotikummal kezelhetetlen bélfertőzésből kilehet gyógyúlni?

Figyelt kérdés
A hülye bulvár, csak azt emlegeti, hogy hányan betegek és hányan vannak életveszélyben, tünetekről is alig mond valamit, gyógyulásról végképp semmit. Ebből a hasmenénses bakteriális fertőzésből van e kiút, ha mondjuk semmi szövődményünk nem lesz, és immunrendszerrel küzdünk ellene:
2011. máj. 30. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemetorszagban nagyon jo az orvosi ellatas, de a gyogyszerei is, hiszen nagyon sok mas orszagbol is odajarnak komoly betegsegekkel, tehat nem kell felni!
2011. máj. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kezelhetetlen bélfertőzés ellen csak ellenállhatatlan gyógyszert szabad használni. Miből gondolod, hogy eddig még a világon nem volt ilyen hasmenésjárvány?
2011. máj. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

azon is gondolkodtam hogy sugárt miért nem vetik be, de aztán elvettem ezt a gondolatot, mert egyrészt drága, másrészt több mellékhatást okoznak és fokozná a tüneteket.


ui: Mo-i járványban, rengeteg áldozat lenne, mivel nálunk kevés a véradó:S

2011. máj. 30. 23:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem veszitek észre hogy ez megint egy pánikkeltés?

Mindenki erősítse az immunrendszerét, és nem kell félnie semmiféle fertőzéstől.

2011. máj. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

azon is gondolkodtam hogy sugárt miért nem vetik be, de aztán elvettem ezt a gondolatot,"

Kedves kérdező: hogyan gondolod a sugár bevetését? Lézerből mindenkire, vagy csak akire rámutatsz? Egy hasmenés miatt? Akkor már inkább az atomot vessék be.

2011. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!