Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Talpi szemölccsel (uszodaszemö...

Talpi szemölccsel (uszodaszemölcs) volt már dolgod?

Figyelt kérdés

Kb 10 évvel ezelőtt az uszodában összeszedtem valamit, amit eleinte az egész családom tyúkszemnek nézett. Gyerek voltam, 11 éves, hát hagytam magam.. A tapaszt következménye az lett, hogy elterjedt a talpamon, és lett belőle 22 db apró borzalom. Nem fájt, de nem maradhatott rajtam.

Lézersebészet, égetés, elvileg kaptam vagy 20 szurit a talpamba, de szerencsére csak kb. 12-ig éreztem.. Nem volt kellemes:( Az eset után hosszasan gyógyultam, majd észrevettem, hogy ismét előjött és szaporodni kezdett. Újabb műtét, újabb 8 szúrás.

Nemrég észrevettem, hogy ismét megtisztelt egy darab a társaságával..:( Nem tudom, hogy történhetett, egyáltalán nem járok uszodába vagy egyéb helyekre az utóbbi években. Lehet, azóta bujkált.. Mindenesetre nem szeretném, hogy sokasodásnak induljon, és amúgy sem szép.

Létezik mostanság humánusabb megoldás a lézerezésnél? Hallottam ecsetelőkről, de elég rémítő, hányan számoltak be kenegetést követő elterjedésről..


2011. jún. 13. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel ezt egy vírus okozza, hiába kezelik, ki fog jönni. az egyetlen mód a kiírtásra, ha a vírust írtják ki a szervezetedből.
2011. jún. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak azt nem értem, hogyha ez így van, akkor mi a fenének kínoztak meg vele gyerekkoromban? Hogyan lehet vajon megszabadulni a vírustól? Utána kell néznem..:S
2011. jún. 13. 18:41
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!én börgyógynál voltam,nekem lefagyasztotta,otána tűvel vagy nem tudom mivel szétszedte,kinyomta.nekem azota ne is jött ki,nekem is volt vagy 15.

immunerösitöket szedj.

2011. jún. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly nyáron lett egy a talpamon.Nem foglalkoztam vele és most már teljesen el is tűnt.(lekopogom)
2011. jún. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Haverom is ilyen helyzetben volt, csak neki már az első alkalommal kivágták a talpáról és azóta azt mondja h nincs
2011. jún. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!