Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Torokgyulladásra jó a bor is,...

Torokgyulladásra jó a bor is, vagy csak a pálinka, vagy Jagermeister?

Figyelt kérdés
Az értelmes válaszokat nagyon köszönöm, a primitíveket jelentem !
2011. jún. 19. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát igazából fertőtlenítésre ajánlják, de a mai torokfertőtlenítő gyógyszerek sokkal hatásosabbak. Szerintem nem alkohollal kéne gyógyítanod magadat.
2011. jún. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Végülis minden fertőtlenít amiben alkohol van, ártani biztos hogy nem árt.

A pálesz az egyértelműen jobb.

Én karácsonykor beszélni nem tudtam, úgy meg voltam fázva, a fűszeres forraltbor csodát tett.

2011. jún. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Hagyd ezeket a p-ba.2-3 gramm c-vitamin 2-3 napig és helyre jössz.
2011. jún. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A legjobb a Streptils, Strephen cukorkák. Nekem miután kivették a mandulámat, rá két évre úgy begyulladt a torkom, hogyha ezek nincsennek, nem is hiszem, hogy meggyógyultam volna belőle. Iszonyatosan égett, fájt, és nem sokat ért amiket kiírtak az orvosok.

Ezekben az antibiotikomos szopogató cukorkákban az a jó, hogy közvetlenül a fertőzött felületre megy a hatóanyag, így gyorsan, hatékonyan segítenek.

Ha kisebb mértékű a torokfájásod, hatékony lehet még a szódabikarbónás gargalizálás (lúgos kémhatású, így öli a bacikat ez is). A pálinka csak ezekután jöhet a sorban. Bor kategóriában max a jó meleg (de nem forró) forralt bor jöhet még szóba. Ha komoly a bajod, ne alkohollal próbálkozz, hanem antibiotikumos cukorkákkal. Ezektől hatékonyabb nincs!

2011. jún. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen még a Tantum Verde is, de ennek nincs valami jó íze. De nem kevésbé hatékony.
2011. jún. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm Nektek !!!
2011. jún. 20. 08:44
 7/7 anonim ***** válasza:
amit még tudok ajánlani, az 2 kanál méz összekeverve 1 citrom levével. nagyon rossz, tömény de hat
2011. jún. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!