Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek rozsahimlo ellen?...

Mit tegyek rozsahimlo ellen? Veszelyes?

Figyelt kérdés

17eves fiu vok a tegnap reggel jottek ki a piros kicsi potyok, s megnott elegge a nyirok csomom(nekem a nyirok csomommal regebben is volt sok bajom, voltam operalva is).

Az arcomon mar kezd eltunni, meg a labamon is, hasamon is,a kezemen meg nem.Talan holnapre eltunik onnat is?Mentolos kenoccsel bekentem az egesz testem, es a tegnap reggeltol nem voltam kint egyaltalan, allitolag nem szabad friss levegore menni.Mikor fogok teljesen helyre jonni?

Itt a faluban nagy jarvany most fele falu rozsahimlos.

Volt akinek 3-4nap alatt elmult mas mar 1 hete kinlodik vele.

Miutann eltunik mikor mehetek ki s kozossegbe?

Pls ertelmes valaszokat kerek, soha nem voltam meg himlos


2011. júl. 7. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz rózsahimlős... oltást kaptál ellene kicsinek.

Ez valamilyen más betegség.

2011. júl. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez rozsahimlo a gyogyszertaros is mondta anyamnak, mindenki az most majdnem a faluba.
2011. júl. 7. 19:09
 3/4 Crying Violon válasza:
hát fiam az elég szar ha még nem voltál himlős de kicsi korodban kellett hogy legyél ha nem akkor az a lényeg hogy ne kapard mert el tud fertőződni és ha volt már akkor csak kiütések lehetnek mert allergiás vagy valamire ezt tom tanácsolni és ebben az esetbe se vakard ki mert el fertőződik ; )
2011. júl. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Crying Violon válasza:
ja és ez csak akkor lehet rózsa hímlő ha láza is vagy mert akkor ágyban léne lenned és karanténban
2011. júl. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!